تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۴۰۲
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛

بهره‌مندی بیش از ۸۰۰هزار نوجوان از طرح تابستانی «مسجد، کانون نشاط»/ برنامه‌ریزی ویژه برای مدیران جوان و پیشروی مسجدی شرکت‌کننده

حجت‌الاسلام‌والمسلمين خداداده با بيان اينکه بيش از ۶۱۰۰ کانون فرهنگي هنري مجري طرح تابستاني «مسجد، کانون نشاط» شدند، گفت: اين کانون‌ها براي بيش از ۸۰۰هزار نوجوان فرصت بهره‌مندي از برنامه‌هاي اوقات فراغت را فراهم کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲

دیدار معاون وزیر کشور با رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد

معاون عمران، توسعه امور شهري و روستايي وزير کشور با حضور در ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد کشور، با حجت الاسلام والمسلمين کمال الدين خداداده ديدار و گفتگو کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۲
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛

بچه‌های مسجد در خدمت به زائران اربعین، همراهی با امام حسین(ع) را تمرین کردند

حجت‌الاسلام والمسلمين کمال‌الدين خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در صفحه مجازي‌اش، نوشت: بچه‌هاي مسجد در مسير اربعين، همراهي با ولي زمان را مشق مي‌کنند. بچه‌هاي مسجد در خدمت به زائران اربعين، دلدادگي و همراهي با امام حسين عليه السلام را تمرين کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۲
به همت بچه های مسجد صورت می گیرد؛

برپایی موکب عزاداری در روزهای پایانی ماه صفر/ اعزام ۱۰۰ نفر زائر اولی به زیارت اربعین

حجت‌الاسلام خاوري از برپايي موکب عزاداري به همت کانون فرهنگي هنري «شهيد باکري» در ايام دهه پاياني ماه صفر خبر داد و گفت: اطعام عزاداران و برگزاري يادواره شهدا از برنامه‌هاي اين موکب است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲

برترین‌های استانی شانزدهمین دوره از مسابقات قرآن مدهامتّان مشخص شدند

نفرات برتر مرحله استاني شانزدهمين دوره مسابقات قرآني مدهامتان معرفي شدند؛ ۱۱۷۷ نفر از شرکت‌کنندگان به مرحله کشوري که نيمه دوم سال برگزار مي‌شود، راه يافتند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲

تقدیر مسئول قرارگاه حضرت پیامبر اعظم(ص) از دست اندرکاران ستاد هماهنگی کانون های مساجد

مسئول قرارگاه حضرت پيامبر اعظم(ص) در پيامي از زحمات و خدمات دست اندرکاران ستاد هماهنگي کانونهاي مساجد در سطح ملي و استاني تقدير و تشکر کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲

این کانون مسجدی ۵۰۰ معلول زائراولی را راهی زیارت اربعین کرده است

حجت‌الاسلام نظري از اعزام ۱۰۰۰ زائراولي به زيارت اربعين و ۵۰۰ زائراولي به مشهد مقدس در دهه پاياني ماه صفر خبر داد و گفت: ۵۰ درصد از اين افراد جزء معلولان هستند که با کمک خيران براي نخستين بار راهي عتبات عاليات و زيارت امام رضا(ع) مي‌شوند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲

تجهیزات تخصصی پزشکی و دارو و محصولات فرهنگی به موکب بین‌المللی بچه‌های مسجد رسید

تحويل و بارگيري ملزومات موکب قرارگاه ارتباطات و همکاري بين‌المللي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد شامل تجهيزات تخصصي پزشکي و دارو، اقلام و محصولات فرهنگي و لوازم مرتبط با فضاسازي در عراق و انتقال به انبار موکب انجام شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۱ شهريور ۱۴۰۲
گزارشی از مواکب اربعینی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد؛

معبری که مواکب اربعین برای بازگشت به مسجد گشوده‌اند

به نظر مي‌رسد آنچه کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد به برکت مواکب اربعيني در اين مدت رقم زده‌اند و شور و عشقي که بچه‌هاي مسجد در ارائه خدمات متنوع به زائران اربعين دارند، بستري مطلوب براي نهضت بازگشت به مسجد فراهم مي‌کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ شهريور ۱۴۰۲

پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین خداداده در پی درگذشت طلال سلمان، چهره شاخص رسانه‌ای جبهه مقاومت

حجت الاسلام والمسلمين کمال‌الدين خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور، با صدور پيامي درگذشت طلال سلمان، چهره شاخص رسانه‌اي جبهه مقاومت را تسليت گفت.

بیشتر بخوانید