تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۹

فعالیت چشمگیر بچه‌های مسجد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ از سه‌شنبه‌های تکریم تا رویداد بین‌المللی روح مقاومت و برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني با اشاره به اهميت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، برگزاري طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم، رويداد بين‌المللي روح مقاومت و برپايي نمايشگاه با موضوع دفاع مقدس را از جمله مهمترين برنامه‌هاي ستاد فهما در راستاي تحقق اين هدف برشمرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۹
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای فهما؛

سرود ایران قوی؛ نمایه‌ای از چهلمین سالگرد دفاع مقدس است/آشنایی نسل جوان با اسوه‌های اقتدار

دکتر صالحي با اشاره به توليد سرود ايران قوي از سوي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور گفت: اين سرود نمايه‌اي از چهلمين سالگرد دفاع مقدس و فرصتي براي آشنايي نسل جوان با اسوه هاي اقتدار است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۹

مرحله نهایی داوری نخستین جشنواره داستان و قصه‌گویی روستا و عشایر برگزار می‌شود

مرحله نهايي داوري نخستين جشنواره داستان و قصه‌گويي روستا و عشاير در ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور برگزار مي‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۹

حضور فعال ستاد فهمای استان البرز در نمایشگاه اقتدار ۴۰ سالگی دفاع مقدس

ستاد فهماي استان البرز، در نمايشگاه اقتدار 40 سالگي دفاع مقدس، با برپايي غرفه اختصاصي اقدام به معرفي فعاليت‌هاي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد اين استان کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۹

آموزش کتابداران کتابخانه‌های مساجد آغاز شد/آموزش 10 سرفصل کتابداری به همت ستاد فهما

سعادتي با اشاره به برنامه‌هاي معاونت فرهنگي هنري ستاد فهما در راستاي ترويج فرهنگ مطالعه، خبر از برگزاري دوره آموزش کتابداران کتابخانه‌هاي مسجد تحت پوشش ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۹

سه‌شنبه‌های تکریم اندوخته‌ای است که در پرتو آن بتوانیم انقلاب را از هرگونه انحراف مصونیت بخشیم

صالحي با اشاره به دويست هزار شهيدي که در جريان دفاع مقدس تقديم انقلاب اسلامي شدند، گفت: حضور در جمع خانواده شهيدان و برگزاري طرح ملي سه شنبه هاي تکريم، اندوخته اي است که در پرتو آن بتوانيم در آينده اين انقلاب را از هرگونه انحراف و تحريف مصونيت بخشيم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۹

نشست مشترک مدیران ستاد فهما با مسئولان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد

نشست مشترک مديران ستاد فهما با برخي از مسئولان ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر به منظور بررسي تعامل و همکاري مشترک برگزار شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۹

دوران طلایی شهید طهرانی‌مقدم برای دهه‌های آینده است/پشت صحنه این شهید بسیار وسیع است

صالحي با بيان اينکه ما هنوز نمي ‌توانيم لايه‌هاي وجودي شهيد طهراني‌مقدم را بشناسيم، گفت: دوران طلايي شهيد طهراني‌مقدم براي دهه‌هاي آينده است، در حال حاضر تنها سر نخ‌هايي از شخصيت ايشان را مي‌بينيم که در حد علامت‌هاي اوليه است. پشت صحنه اين شهيد بسيار وسيع است و نسبت به صحنه ظاهري ايشان فاصله بسيار زيادي دارد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۳۹۹

تجلیل از خانواده شهید حسن طهرانی‌مقدم در سیزدهمین هفته از طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم

در سيزدهمين هفته از برگزاري طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس ستاد فهما کشور با خانواده شهيد حسن طهراني مقدم ديدار و از آنان دلجويي مي‌کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۳۹۹

راه اندازی مجلس مذاکره در مسجد استقلال اندونزی/هم‌اندیشی نخبگانی از معبر مسجد

مسجد استقلال اندونزي به تازگي نخبگان عرصه هاي مختلف اعم از دانشگاهيان و صاحب نظرات عرصه هاي علمي به ويژه مطالعات اسلامي را گرد هم آورده است تا در فضاي اين مسجد به تبادل نظر بپردازند.

بیشتر بخوانید