تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۹

مبنای تشکیل کانون فرهنگی هنری در مساجد و مصلی‌ها است

طاهريان در گردهمايي مجازي با کارشناسان معاونت ساماندهي و شبکه سازي ستاد فهما در استان‌هاي مختلف کشور گفت: مبناي تشکيل کانون در مسجد و مصلي است و در واقع هر جا که مسجد باشد امکان راه اندازي کانون هست.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹

فعالیت‌های استان‌های کشور در طرح ملی ایران قوی به صورت روزانه بررسی می‌شود

سعادتي با اشاره به اجراي طرح ملي ايران قوي در سطح کشور گفت: فعاليت‌هاي استان‌ها در اين عرصه به صورت روزانه از سوي کارشناسان استاني و ستادي بررسي مي‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹

فراخوان نخستین جشنواره ملی نماهنگ روستا و عشایر منتشر شد

فراخوان نخستين جشنواره ملي نماهنگ روستا و عشاير به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان چهار محال و بختياري منتشر شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹

بیمه مسئولیت کانون‌های رابط فهما محقق شد

طاهريان در نشست مجازي با رابطين فهما، خبر از تحقق بيمه مسئوليت کانون‌هاي رابط داد و گفت: روند اداري اين مساله انجام شده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۹

دانشجو در نظام جمهوری اسلامی مظهر بالندگی و اقتدار علمی است

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني ضمن گراميداشت فرارسيدن 16 آذر که به عنوان روز دانشجو در تقويم نامگذاري شده است، گفت: دانشجو در نظام جمهوري اسلامي مظهر بالندگي و اقتدار علمي است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۹

نماهنگ شلیک، ادای دین بچه‌های مسجد به شهید فخری‌زاده

حجت‌الاسلام و المسلمين سالاري از توليد نماهنگ «شليک» کاري از گروه سرود فجر جاويد خبر داد و گفت: اين نماهنگ حاصل تلاش اعضاي کانون فرهنگي هنري غدير يزد است که در راستاي اداي دين و گراميداشت مقام شهيد فخري زاده توليد شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۹

ثبت صحیح و دقیق گزارش‌ کانون‌ها در سامانه بچه‌های مسجد اهمیت بسزایی دارد

عبادي با اشاره به روند کار در سامانه بچه هاي مسجد و اهميت ثبت صحيح مستندات از فعاليت هاي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد گفت: ارايه صحيح گزارش در سامانه بچه‌هاي مسجد اهميت بسزايي داشته و مورد تاکيد است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۹

مراسم ختم مجازی بچه‌های مسجد برای شهید فخری‌زاده

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني، از برگزاري مراسم ختم مجازي به منظور گراميداشت ياد شهيد والامقام «محسن فخري‌زاده» خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۹

مروری بر فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گیلان در هفته بسیج

کانون هاي فرهنگي هنري مساجد گيلا ن در هفته بسيج ، برنامه هاي متنوعي داشتند و برگ زرين ديگري در کارنامه عملکرد خود ثبت کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۹

شهید فخری‌زاده، شهیدی که ایران قوی در سایه بزرگانی چون او محقق شد

‌حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني، ضمن محکوميت جنايت ددمنشانه و ترور معاون وزير و رئيس سازمان پژوهش و نوآوري دفاعي (سپند) گفت: شهيد فخري‌زاده، شهيدي بود که ايران قوي در سايه بزرگاني چون او محقق شد.

بیشتر بخوانید