تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده با امام جمعه شهرستان مهران دیدار کرد

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور در ديدار با امام جمعه و نماينده ولي فقيه در شهرستان مهران؛ به ارايه گزارشي از فعاليت‌هاي اعضاي کانون‌هاي مساجد در کنگره عظيم اربعين پرداخت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
وزیر کشور؛

موکب‌ها در آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ اهل‌بیت (ع) نقش مهمی را ایفا می‌کنند

وزير کشور در بازديد از موکب فرهنگي «نذر قدم‌هاي زينب(س)» ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد آذربايجان غربي که در مرز تمرچين برپا شده است، گفت: موکب‌ها در آشنايي نوجوانان و جوانان با فرهنگ اهل‌بيت (ع) نقش مهمي ايفا مي‌کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
با هدف رفاه حال زوار حسینی؛

سیستم‌های سرمایشی ارسالی کانون‌های مساجد به مرز بین‌المللی مهران به 10 دستگاه افزایش یافت

با دستور ويژه حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، تعداد سيستم‌هاي سرمايشي ارسالي به مرز بين‌المللي مهران، با هدف رفاه حال زائران حسيني به 10 دستگاه افزايش يافت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۱

راه‌اندازی سینما سیار در محل استقرار موکب‌های کانون‌های مساجد در مرزهای ورود و خروج زوار اربعین

در راستاي ارايه خدمات فرهنگي به زائران حسيني، کميته هنري ستاد اربعين وابسته به ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور اقدام به راه‌اندازي سينما سيار در مرزهاي ورود و و خروج زوار اربعين کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۱

آغاز فعالیت موکب شهدای باب الرضا (ع) از روز اربعین تا پنج روز بعد در نجف اشرف/خدمت به زوار حسینی با مشاوره‌های تخصصی طب سنتی

نظم بجنوردي، از فعاليت کانون فرهنگي هنري انتظار شهرستان بجنورد در قالب موکب شهداي باب‌الرضا (ع) در نجف اشرف خبر داد و گفت: اين موکب از روز اربعين تا پنج روز بعد با خدمات مختلف از جمله توزيع غذا و ارايه مشاوره‌هاي تخصصي طب سنتي در خدمت زوار است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۴۰۱

خدمت برادران اهل سنت کانون خاتم‌الانبیا (ص) به زوار اربعین/از ارایه قرآن با ترجمه اردو تا اسکان و پذیرایی در پایانه مرزی میرجاوه

اعضاي کانون فرهنگي هنري خاتم‌الانبيا (ص) متشکل از برادران اهل سنت با استقرار در پايانه مرزي ميرجاوه و تشکيل موکب پذيراي زوار اربعين بوده و با خدماتي نظير ارايه قرآن با ترجمه به زبان اردو به زائران پاکستاني و اسکان و پذيرايي از مسافران کربلاي معلي پذيرايي مي‌کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۴۰۱
با حکم حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده؛

مدیر کل آموزش، پژوهش و فناوری اطلاعات ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور منصوب شد

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور طي حکمي، «بنيامين معبودي» را به عنوان مدير کل آموزش، پژوهش و فناوري اطلاعات اين ستاد منصوب کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۴۰۱

پرداخت کمک‌هزینه سفر اربعین 1313 نفر از زائر اولی‌ها به همت کانون حضرت خدیجه (س)

کانون حضرت خديجه (س) شهر مقدس قم، به مناسبت فرارسيدن اربعين حسيني کمک‌هزينه 1313 نفر از زائر‌اولي‌ها به کربلاي معلي را تقبل کرد تا زمينه حضور تعدادي از نوجوانان و جوانان در سفر اربعين فراهم شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۴۰۱
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛

200 موکب از کانون‌های مساجد میزبان زوار اربعین در داخل و خارج از کشور هستند/راه‌اندازی «موکب مادر و کودک» و شهربازی معارفی به همت بچه‌های مسجد

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده با اشاره به برنامه‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور در کنگره عظيم اربعين از حضور 200 موکب از کانون‌ها براي خدمت به زوار در داخل و خارج از کشور خبر داد و گفت: همچنين موکب «مادر و کودک» و شهربازي معارفي از جمله ديگر اقداماتي است که به همت بچه‌هاي مسجد در اين ايام براي رفاه حال زائران راه‌اندازي شده است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۱
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛

کنگره عظیم اربعین حسینی رویکردی تمدن‌ساز در امتداد حرکت امام خمینی (ره) است

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، در آيين اختتاميه هشتمين سوگواره «علمدار کربلا» در استان ايلام طي سخناني بيان کرد: کنگره عظيم اربعين حسيني رويکردي تمدن‌ساز در امتداد حرکت امام خميني (ره) است.

بیشتر بخوانید