اقتدار امروز کشور مرهون رشادت‌های خانواده شهدا است
اقتدار امروز کشور مرهون رشادت‌هاي خانواده شهدا است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویر احمد؛

اقتدار امروز کشور مرهون رشادت‌های خانواده شهدا است

پيرسبزي در ديدار با خاواده شهيد تاج‌محمد طهماسبي گفت: آنچه که از اقتدار و پايداري در جامعه امروز ايران اسلامي شاهديم، مرهون رشادت هاي شهدا و خانواده آن دلاوران است.
شناسه خبر : 16597 تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۵:۱۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه اي (فهما) از استان کهگيلويه و بويراحمد: در راستای برگزاری طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریممديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي کهگيلويه و بويراحمد و جمعی از مسئولان این استان با خانواده شهيد تاج محمد طهماسبي ديدار کرد.

 

محمد علي پيرسبزي، در این دیدار طی سخنانی ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس، تجليل از خانواده شهدا را وظيفه همه مسولين و مردم دانست و گفت: امنيت اقتدار و سربلندي امروز ايران اسلامي مديون تلاش ها و فداکاري هاي شهداء و خانواده هاي آنهاست.

 

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد ضمن تقدیر از برگزاری طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم، ادامه داد: پايداري کشورمان مرهون رشادت های شهدا و خانواده های آنان است، لذا دیدار با خانواده این دلاوران مساله ای است که باید به شکل مستمر مورد توجه قرار گیرد.

 

گفتني است در این دیدار عليرضا دولت آبادي مدير ستاد کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان، حجت‌الاسلام هدايت محمودي اصل امام جمعه شهر لنده ،اسماعيل زارعي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان لنده و سرگرد اسفنديار مختاري فرمانده سپاه شهرستان لنده نیز حضور داشتند.