سه شنبه های تکریم در استان اصفهان؛ حفظ مکتب شهدا منجر به کاهش آسیب‌های جامعه می‌شود
سه شنبه هاي تکريم در استان اصفهان؛ حفظ مکتب شهدا منجر به کاهش آسيب‌هاي جامعه مي‌شود

سه شنبه های تکریم در استان اصفهان؛ حفظ مکتب شهدا منجر به کاهش آسیب‌های جامعه می‌شود

مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان با بيان اينکه روح مقاومت در واقع درک محضر خانواده هاي شهدا و وصاياي شهداست، گفت: اگر همه آحاد جامعه به سهم خودشان از فرهنگ شهادت که همان مکتب امام حسين(ع) است صيانت کنند، بسياري از مشکلات و آسيب هاي جامعه را نخواهيم داشت.
شناسه خبر : 16582 تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۲۰
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از اصفهان، مسعود  احمدی نیا در دیدار با خانواده شهیدان «محمدعلی و مهدی نادرالاصلی» که در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم صورت گرفت، با تبریک هفته دفاع مقدس و تقدیر از مجموعه  کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به خاطر برگزاری رویداد بین المللی «روح مقاومت» گفت: روح مقاومت در واقع درک محضر خانواده های شهدا و وصایای شهداست.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با بیان اینکه ایثارگری خانواده های شهدا باعث حفظ فرهنگ غنی شهادت و صیانت از آن شده است، اظهار داشت: اگر همه آحاد جامعه به سهم خودشان از این فرهنگ که همان مکتب امام حسین(ع) است صیانت کنند، بسیاری از مشکلات و آسیب های جامعه را نخواهیم داشت.

 

وی به اثرگذاری خانواده های شهدا همچون نوری در ظلمات اشاره کرد و افزود: باید ببینیم در این چهل سال در هر سنگری که بوده ایم چه میزان از این نور استفاده کرده ایم.

 

احمدی نیا به قناعت خانواده های شهدا اشاره کرد و تصریح کرد: نزدیک 11 درصد از جمعیت ایثارگری کشور را در اصفهان داریم و محبت خانواده شهدا موجب سرافرازی این استان شده است.

 

گفتنی است در پایان این دیدار از پدر و مادر شهیدان «محمدعلی و مهدی نادرالاصلی» تجلیل شد. این دیدار با حضور مدیرکل بیناد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار شد.