برگزاری مسابقه کشوری «یک عکس و چند خاطره» به همت کانون اندیشه شهرستان نهاوند استان همدان
برگزاري مسابقه کشوري «يک عکس و چند خاطره» به همت کانون انديشه شهرستان نهاوند استان همدان

برگزاری مسابقه کشوری «یک عکس و چند خاطره» به همت کانون اندیشه شهرستان نهاوند استان همدان

بحيرايي از برگزاري مسابقه کشوري يک عکس و چند خاطره و مسابقه دل نوشته به 3 شهيد شهرستان نهاوند در بستر فضاي مجازي خبر داد.
شناسه خبر : 16563 تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۱۷

«پیام بحیرایی» در گفتگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان همدان گفت: مسابقه یک عکس و چند خاطره به همت کانون فرهنگی هنری اندیشه شهرستان نهاوند،ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان، جشنواره مردمی فیلم عمار و آستان مقدس شاهزاده محمد نهاوند برگزار می شود.

 

مسئول واحد قرآن و عترت کانون فرهنگی هنری اندیشه تصریح کرد: این مسابقه با موضوعات شهید و مزار، شهید و والدین، شهید و دوستان، شهید و جبهه و شهید و شهادت برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: این مسابقه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس آغاز شده و تا اربعین حسینی ادامه دارد و علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه به پیام رسان ایتا به آدرس @khabar_qurani شرکت کنند.

 

وی تصریح کرد: ما وظیفه داریم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همه تلاش خود را داشته باشیم، چرا که امروز آرامش خود را مدیون خون پاک شهدا و جافشانی های ایثارگران و جانبازان هستیم.

 

بحیرایی خاطر نشان کرد: در این راستا نیز اقدام به معرفی 3 شهید این شهرستان نمودیم که علاقمندان نیز می توانند در مسابقه دلنوشته برای 3 شهید شهرستان نهاوند شهیدان فرید بحیرایی، محمودرضا شیراوند و مسعود درخشان شرکت کنند.

 

مسئول واحد قرآن و عترت کانون فرهنگی هنری اندیشه اضافه کرد: مهلت ارسال آثار تا اربعین حسینی و طریقه ارسال آثار از طریق پیام رسان ایتا به آدرس @khabar_qurani است.