برنامه‌های دهه امامت و ولایت در مسجد فائق
برنامه‌های دهه امامت و ولایت در مسجد فائق

برنامه‌های دهه امامت و ولایت در مسجد فائق

به مناسبت بزرگداشت ایام عید غدیر خم، ویژه‌برنامه جشن و سخنرانی به مدت پنج شب در مسجد فائق برگزار می‌شود.
شناسه خبر : 955585 تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۲۷

 به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان، به مناسبت بزرگداشت دهه امامت و ولایت، جشن های عید غدیر خم در مسجد فائق از ۱۳ تا ۱۷ مرداد ماه برگزار می شود.

 

سخنرانان بزرگداشت ایام عید غدیر خم در مسجد فائق حجج اسلام شریعت زاده، علی سرلک، دکتر رفیعی، علی سعیدیان، میثم علی پناه هستند که در تاریخ یاد شده  بعد از نماز مغرب و عشا با رعایت پروتکل های بهداشتی به اجرای برنامه می پردازند.

 

مسجد فائق یکی از  مساجد فعال در خیابان ایران، خیابان 17 شهریور تهران است که برنامه های فرهنگی این مسجد در سطح کشور همواره پیشرو بوده و تمام تلاش دست اندرکاران آن انجام فعالیت های تربیتی، فراغتی ویژه کودکان و نوجوانان به صورت کیفی است. همچنین سالیان سال است که تمام تلاش و هم وغم مسئولین این مسجد رونق مسجد فائق با حضور جوانان و تربیت نیروهای متعهد است همین موجب شده است که این مسجد به عنوان یکی از مساجد فعال تهران شناخته شود.

 

مسجد فائق با طرح‌هایی جالب توجه، اقدامات تربیتی و پرورشی خود را برای دختران و پسران سنین ۲سال تا پیش از دانشگاه و حوزه اجرا می‌کند و در این راستا تاکنون گام‌های بلندی برداشته است. راه‌اندازی اولین رستوران بازی‌های فکری با هدف تقویت اندیشه دینی و خلاقیت دانش‌آموزان یکی از رویکردها و طرح های این مسجد به منظور تامین خوراک فکری و نیز فعال کردن خلاقیت اهالی مسجد است.

 

یادآور می شود، مسجد فائق در خیابان ۱۷ شهریور، خیابان فیاض بخش واقع شده است.

پایان پیام/ 40