مرحله دوم طرح «مواسات و همدلي» در کانون‌هاي فهما ايلام اجرا مي‌شود

مرحله دوم طرح «مواسات و همدلی» در کانون‌های فهما ایلام اجرا می‌شود

حجت الاسلام و المسلمين چراغي‌پور گفت : با توجه به فرمايشات اخير مقام معظم رهبري در خصوص تداوم طرح مواسات و همدلي در قالب کمک هاي مومنانه کانون‌هاي فهما استان ايلام در لبيک به فرمايشات رهبر معظم انقلاب اين طرح را اجرا مي‌کنند.
شناسه خبر : 14158 تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۲۵

حجت‌الاسلام و المسلمین «علی چراغی پور» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح «مواسات و همدلي» در سطح کانون‌های (،هما)، استان ایلام،این طرح با هماهنگی انجام گرفته با موسسه و کانون حضرت خدیجه (س)  و اهدا  گوشت نذری ماه ذی الحجه و توزیع آن به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در بین مناطق محروم استان اجرا می شود.


حجت الاسلام و المسلمین چراغی پور، همچنین اظهار کرد : با هماهنگی به عمل آمده با مدیران و ائمه جمعه و جماعات کانون های فرهنگی و هنری مساجد و برنامه ریزی به عمل آمده  تا پایان ماه ذی الحجه نسبت به جمع آوری و توزیع کمک های مردمی و خیرین اقدام می گردد.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام، با اشاره به اینکه در مرحله اول اجرای این طرح نیز کانون های فرهنگی و هنری بسیار خوب عمل کردند، افزود : امیدواریم در مرحله دوم نیز شاهد مشارکت و همراهی گسترده مردم.،خیرین و اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان باشیم.


وی با دعوت از اقشار مردم در جهت مشارکت در این امر خدا پسندانه خاطر نشان کرد : مراکز جمع آوری  کمک های مومنانه در جوار مساجد این آمادگی را دارند تا نسبت به جمع آوری و توزیع کمک های انجام گرفته به اقشار آسیب پذیر و مناطق محروم اقدام نمایند.