نشست مجازي پرسش و پاسخ مديران کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد خراسان جنوبي برگزار شد

نشست مجازی پرسش و پاسخ مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی برگزار شد

نشست مجازي پرسش و پاسخ مديران و اعضاي کانونهاي فرهنگي هنري مساجد خراسان جنوبي با مدير و کارشناسان ستاد استاني برگزار شد.
شناسه خبر : 14065 تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۴۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان جنوبی، جلسه مجازی پرسش و پاسخ  مدیران و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با مدیر و کارشناسان ستاد استانی برگزار شد.

این برنامه ساعت 9 صبح امروز(9 مردادماه) با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان ضمن عرض تبریک ایام خصوصاً دهه ولایت و امامت  و گرامیداشت  با شکوه این دهه با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی  هنری در فضاهای مجازی و حقیقی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  و همچنین اجرای برنامه طرح ملی سه شنبه های تکریم و ثبت تمامی برنامه ها در سامانه بچه های مسجد تاکید نمود.

در ادامه با اعلام آمادگی مدیران از طریق فضای مجازی تعدادی از مدیران سوالات و خواسته های خود را با مدیر و کارشناسان ستاد هماهنگی  کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان مطرح  نمودند که  مدیر و کارشناس مربوطه در لحظه پاسخگو مدیران کانونها بودند.

یاد آور میشود در این ارتباط ویدیو کنفرانسی تمامی برنامه ها و آئین نامه های ستادی  توسط کارشناسان هر حوزه  تشریح و بر ثبت برنامه ها و فعالیتهای کانون در سامانه بچه های مسجد تاکید شد.