صفحه استان گلستان در پایگاه (فهما) رونمایی شد/طبقه‌بندی کانون‌های مساجد کشور خرداد ماه انجام می‌شود
صفحه استان گلستان در پايگاه (فهما) رونمايي شد/طبقه‌بندي کانون‌هاي مساجد کشور خرداد ماه انجام مي‌شود

صفحه استان گلستان در پایگاه (فهما) رونمایی شد/طبقه‌بندی کانون‌های مساجد کشور خرداد ماه انجام می‌شود

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني که به صورت مجازي در آيين رونمايي از صفحه استان گلستان در پايگاه اطلاع‌رساني (فهما) حضور داشت، اظهار کرد: طبقه‌بندي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور خرداد ماه انجام مي‌شود.
شناسه خبر : 11066 تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار :

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای(فهما) از استان گلستان: آیین رونمایی از صفحه استان گلستان در پایگاه اطلاع‌رسانی(فهما) ظهر امروز شنبه 3 خرداد برگزار شد.

بر پایه این گزارش، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «حبیب‌رضا ارزانی» طی آیین رونمایی به صورت مجازی به ارایه نقطه نظرات خود پرداخته و اظهار کرد: تقارن رونمایی این پایگاه اطلاع رسانی همزمان با سالروز آزادسازی فتح خرمشهر را به فال نیک می‌گیریم.

 

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور وضعیت کانون‌های مساجد با اشاره به رویداد ملی فهما و فعالیت‌های استان گلستان در این عرصه افزود: در حال حاضر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان در کشور جایگاه خوبی دارد.

 

وی با بیان اینکه در اسفند سال گذشته قرار بود با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پایتخت فهما انتخاب و معرفی شود، تصریح کرد: این مساله به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و ان شاءالله در آینده‌ای نزدیک برگزیدگان فهما تجلیل و پایتخت فرهنگی و هنری فهما اعلام می‌شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی در بخش دیگری از مباحث خود، از طبقه‌بندی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در سال جاری خبر داده و خاطرنشان کرد: برنامه ویژه طبقه‌بندی کانون‌های فرهنگی هنری در خردادماه برگزار می شود و گونه‌بندی کانون‌ها آغاز می‌شود.

 

همچنین در بخش دیگری از آیین رونمایی صفحه استان گلستان در پایگاه اطلاع‌رسانی (فهما)، «عادله کشمیری» ضمن تقدیر از فعالیت‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: تلاش‌های بی وقفه این مجموعه انقلابی در راستای اجرای طرح ملی راهکار قابل تقدیر است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان افزود: بیش از 850 کانون فرهنگی هنری در سطح مساجد استان فعالیت دارند که با راه اندازی صفحه اختصاصی به نشانی www.golestan.fahma.org   امکان اطلاع رسانی دقیق و متمرکز به کانون‌های سطح استان و آگاهی از آخرین اخبار، فعالیت ها و برنامه‌های فرهنگی هنری فراهم شده است.

 

اما در ادامه «مهدی بیکی» در حاشیه رونمایی از پایگاه اطلاع‌رسانی (فهما) در استان گلستان گفت: دنیای امروز، عصر ارتباطات است و انسان موجودی مدنی الطبع و اجتماعی است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان افزود: هر چه تکنیک اطلاع رسانی به روزتر باشد انسان ها نیز در رسیدن به اهداف و خواسته هایشان زودتر و هدفمندتر می رسند.

 

وی تصریح کرد: برنامه ریزی و به روز کردن سیستم ارتباطات و روابط عمومی یکی از ضروریات هر سیستم اداری است؛ شبکه گسترده کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با بیش از 25 هزار کانون فرهنگی هنری باید به روزترین تکنیک های ارتباطی را فرا بگیرد تا بتواند در مدیریت بحران ها و مدیریت زمان ها حرف اول را بزند.

 

بیکی خاطرنشان کرد: راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی فهما پس از سال ها کمک بسزایی در جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر فعالیت ها به عموم  نهاد های انقلابی به خصوص فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد خواهد کرد.