دوره آموزشی فتوشاپ در کانون «الزهرا (س)» جهرم برگزار می شود
دوره آموزشی فتوشاپ در کانون «الزهرا (س)» جهرم برگزار می شود

دوره آموزشی فتوشاپ در کانون «الزهرا (س)» جهرم برگزار می شود

حضوری از برگزاری دوره آموزشی فتوشاپ ویژه اعضای کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» شهرستان جهرم خبر داد.
شناسه خبر : 1104768 تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۰:۰۹

«محمد حضوری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در جهرم، گفت: شناسایی استعدادهای برتر در زمینه های مختلف و پرورش این استعدادها از برنامه های کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» جهرم افزود: با توجه به این رویکرد کانون، برگزاری دوره های مختلف مهارت آموزی ویژه بچه های مسجد در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی بیان کرد: از جدیدترین آموزش های مهارتی که به همت بچه های مسجد در این کانون فرهنگی و هنری برنامه ریزی شده است، آموزش فتوشاپ بوده که فراخوان نام نویسی برای شرکت در این دوره اعلام شده است.

 

حضوری با اشاره به اینکه این دوره آموزشی در سطح مقدماتی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: دوره آموزش فتوشاپ در هفت جلسه 75 دقیقه ای و به صورت حضوری برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه دوره آموزش فتوشاپ از هفته پایانی مهرماه در کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» آغاز می شود، گفت: هر هفته 2 جلسه آموزشی برای مهارت آموزان در نظر گرفته شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» با دعوت از بچه های مسجد برای شرکت در دوره آموزشی فتوشاپ، عنوان کرد: رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای شرکت در این کلاس ها الزامی است.

پایان پیام/ 691