برگزاری مسابقه از بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس به همت ستاد فهما
برگزاري مسابقه از بيانات مقام معظم رهبري در روز قدس به همت ستاد فهما
در راستای زنده نگاه داشتن آرمان‌های فلسطین؛

برگزاری مسابقه از بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس به همت ستاد فهما

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني، از برگزاري مسابقه مجازي بر اساس بيانات مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي) در روز جهاني قدس، با هدف زنده نگاه داشتن آرمان‌هاي فلسطين به همت ستاد فهما خبر داد.
شناسه خبر : 27204 تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۷:۲۳

حجت‌الاسلام و المسلمین «امیر ارزانی» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مقاومت و آشناسازی نسل جوان با تاریخ و سرگذشت قدس شریف اظهار کرد: سالیان سال است که فلسطین از سوی رژیم غاصب صهیونیستی اشغال شده و ابرقدرت‌های جهان که داعیه برابری و عدالت دارند در مقابل این هتک حرمت یا سکوت اختیار کرده یا از آن دفاع کردند. نکته اینجاست که جوامع اسلامی باید برای تنویر افکار عمومی و آشنایی نوجوانان و جوانان با این اقدام ددمنشانه و از سوی دیگر معرفی فلسطین، در عرصه‌های مختلف به ویژه محتوا گام بردارند.

مشاور رئیس و مدیرکل هماهنگی امور ستادی، روابط عمومی و بین‌الملل ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع فلسطین و دغدغه جوانان همیشه در صحنه به ویژه اهل مسجد، در لبیک به دعوت تاریخی امام خمینی(ره) نسبت به گرامیداشت و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، مسابقه‌ای از سوی ستاد فهما طراحی شده است تا از رهگذر برپایی این مسابقه محتوایی از سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روز قدس، جوانان با تکیه بر منویات و بیانات رهبری با مولفه‌های ایثار و مقاومت آشنا شوند.

وی گفت:  با توجه به اینکه امسال نیز برگزاری راهپیمایی باشکوه چون سال‌های گذشته امکان‌پذیر نیست و شرایط کرونایی اجازه تحقق این مساله را نمی‌دهد، در نتیجه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با ترتیب دادن مسابقه‌ای بر محور سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روز قدس، بر آن شد تا از بُعد محتوایی و در بستر فضای مجازی قشر جوان مسجدی را با مولفه فلسطین آن هم بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی آشنا سازد.

حجت‌الاسلام و المسلمین امیر ارزانی تصریح کرد: اعضای کانون‌های فهما می‌توانند به محض پایان یافتن سخنرانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با مراجعه به صفحه اینستاگرام بچه‌های مسجد به این نشانی مراجعه کرده و به 3 سوال طرحی شده از بیانات ایشان پاسخ دهند. مهلت پاسخگویی به این پرسش‌ها تا ساعت 24 خواهد بود و بلافاصله پس از این ساعت، به 40 نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

گفتنی است علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به آدرس اینستاگرام بچه‌های مسجد به نشانی ذیل مراجعه کنند:

https://instagram.com/bachehayemasjed.fahma?igshid=h0e86vopmsfh