توزیع ۷۰۰ پرس غذای گرم به همت کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر
توزیع ۷۰۰ پرس غذای گرم به همت کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر

توزیع ۷۰۰ پرس غذای گرم به همت کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر

قلندری از توزیع ۷۰۰ پرس غذای گرم و ۱۵ کیلوگرم گوشت قربانی در بین افراد کم برخوردار بهشهر خبر داد و گفت: این کمک ها همزمان با شب شهادت امام علی(ع) در بین نیازمندان بهشهری به همت کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر توزیع شد.
شناسه خبر : 1053566 تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۲۲:۳۵

«عقیل قلندری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان مازندران اظهار کرد: نوعدوستی و دستگیری از نیازمندان فرهنگی دائمی در بین مردم ماست و مردم جامعه ما با تاسی از اولیای الهی در این راستا گام برداشته و با شیوع کرونا این کمک ها بیشتر از قبل ادامه دارد.

مدیر مسئول کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر افزود: کار توزیع غذای گرم یا بسته ارزاق میان افراد کم برخوردار جامعه از جمله برنامه های مهم کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر به عنوان راهی برای شناسایی افراد کم برخوردار و آشنایی و حل مشکلات آنهاست که در دستور کار است.

 

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در کنار مردم بوده و هستیم و علاوه بر توزیع غذای گرم، توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی و کمک های نقدی موردی با اهداء هدیه کارت ها هم در دستور کار است.

قلندری از توزیع 700 پرس غذای گرم و 15 کیلوگرم گوشت قربانی در بین افراد کم برخوردار بهشهر خبر داد و گفت: این کمک ها همزمان با شب شهادت امام علی(ع) در بین نیازمندان بهشهری به همت کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر توزیع شد.

 

مدیر مسئول کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر یادآور شد: در این شرایط سخت کرونا که دنیا را گرفتار کرده است؛ بر این اعتقادیم که نباید از حال و روز نیازمندان غافل شد و لذا به مسجدی ها هم در کنار آحاد مردم و خیران نیکوکار در سراسر کشور به یاری هم نوعان و نیازمندان شتافتند تا نوعدوستی را در جامعه نهادینه کنند.

وی تصریح کرد: در طول ماه مبارک امسال توزیع 100 سبد کالا، 120 کارت هدیه 100 هزارتومانی، 700 پرس غذای گرم و 10 کیلوگرم گوشت قربانی در بین نیازمندان بهشهری به همت اعضای کانون شهدا مسجد امام جعفر صادق(ع) بهشهر اجرایی شد.

پایان پیام/ 175