۵۰ بسته معیشتی به همت کانون «الزهرا (س)» جهرم میان خانواده های محروم توزیع شد
۵۰ بسته معیشتی به همت کانون «الزهرا (س)» جهرم میان خانواده های محروم توزیع شد

۵۰ بسته معیشتی به همت کانون «الزهرا (س)» جهرم میان خانواده های محروم توزیع شد

حضوری گفت: به همت خیران و نیکوکاران و با تلاش بچه های مسجد در کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» تعداد ۵۰ بسته مواد غذایی تهیه و میان خانواده های محروم و کم بضاعت توزیع شد.
شناسه خبر : 1053501 تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۴:۱۷

«محمد حضوری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در جهرم، گفت: همواره کمک به محرومان و نیازمندان از جمله تاکیدات بزرگان دین بوده و در این زمینه نیز احادیث و سخنان متعددی از ائمه معصومین (ع) بیان شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» شهرستان جهرم افزود: با تاکید مقام معظم رهبری در سال گذشته و در جریان شیوع بیماری کرونا، بچه های مسجد در کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» نیز به پا خواسته تا گامی هر چند کوچک در تحقق فرامین رهبر انقلاب و کمک به خانواده های محروم و کم بضاعت بر دارند.

 

وی با اشاره به اینکه در این راستا به همت بچه های مسجد در این کانون فرهنگی و هنری در چند مرحله، رزمایش «کمک مومنانه» به اجرا در آمده است، بیان کرد: آخرین مرحله از این طرح نیز همزمان با ماه مبارک رمضان به همت خیران و اهالی مسجد اجرایی شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» جهرم با اشاره به اینکه در روزهای گذشته نیز تهیه برخی اقلام با مساعدت خیراندیشان و به همت مرکز نیکوکاری «کوثر» در این کانون فرهنگی و هنری انجام شده است، عنوان کرد: در این زمینه تعداد 50 بسته معیشتی میان نیازمندان و افراد تحت پوشش در محله شهرک «انقلاب» توزیع شد.

 

وی به محتوای این بسته ها اشاره کرد و اظهار داشت: برنج، ماکارونی، پنیر، تخم مرغ، سویا، شکر، قند و روغن سرخ کردنی محتوای این بسته ها را شامل می شود.

 

حضوری به دیگر خدمات این کانون فرهنگی و هنری به خانواده های کم بضاعت اشاره کرد و ادامه داد: همچنین به همت خیران و نیک اندیشان تعداد ۲۵۰ کارتن خرما، ۱۵۰ بسته گوشت و نان میان خانواده های کم بضاعت و محروم توزیع شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری «الزهرا (س)» در پایان با قدردانی از همت بچه های مسجد، خیران و نیکوکاران در کمک به محرومان و خانواده های کم بضاعت، تداوم این طرح و خدمت رسانی به نیازمندان را در گرو همت آنان دانست.

 

پایان پیام/ 691