مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در کانون «والفجر» زرقان تا لحظاتی دیگر آغاز می شود
مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در کانون «والفجر» زرقان تا لحظاتی دیگر آغاز می شود

مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در کانون «والفجر» زرقان تا لحظاتی دیگر آغاز می شود

غلامی با اشاره به اینکه ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام امیرالمومنین علی (ع)، گفت: مراسم شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در کانون «والفجر» زرقان تا لحظاتی دیگر آغاز می شود.
شناسه خبر : 1053410 تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۲۳:۰۱

«محمدرضا غلامی»، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امیرالمومنین (ع)، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: مراسم احیای شب 21 ماه مبارک رمضان در کانون فرهنگی هنری «والفجر» زرقان تا لحظاتی دیگر آغاز می شود، در برگزاری این مراسم رعایت دستور العمل های بهداشتی در دستور کار بوده است.

مدیر کانون فرهنگی هنری «والفجر» مسجد «جامع نو» شهرستان زرقان با اشاره به اینکه مراسم با قرائت دعای شریف «افتتاح» از ساعت ۲3 آغاز می شود و تا ساعت 23 و 35 دقیقه ادامه می یابد، تاکید کرد: قرائت این دعا به عهده مداحان اهل بیت (ع)، «محمدحسین برومند» و «صمد کریمیان» است.

وی با اشاره به اینکه پس از آن تا ساعت 12 نیمه شب قرائت نماز و اعمال شب قدر انجام می شود، افزود: از ساعت 12 تا یک و 45 دقیقه مراسم با قرائت دعای شریف «جوشن کبیر» با مداحی مداحان اهل بیت (ع)، «مجید نیک سرشت»، «احمد کیخا» و «سید مصطفی هاشمی» ادامه می یابد.

وی با یادآوری این مطلب که از ساعت 2 تا 2 و 35 دقیقه با مداحی «محمدهادی خوشخو» به قرائت دعای «ابوحمزه ثمالی» می پردازد، تاکید کرد: دعای «قرآن» هم توسط حجت الاسلام «علیرضا صادقی»، از ساعت 2 و 35 دقیقه و ساعت سه و 15 دقیقه برگزار می شود و بعد از این مراسم بعد مدت 15 دقیقه هم زیارت «وارث» توسط «صمد کریمیان» قرائت می شود.

غلامی تاکید کرد: در برگزاری این مراسم هیئت امنا مسجد، پایگاه مقاومت و کانون فرهنگی هنری «والفجر» مسجد «جامع نو» شهرستان زرقان همکاری داشتند.

پایان پیام/ 130