تولید انیمیشن با موضوع تلفیقی دفاع مقدس و واقعه کربلا دستاورد کانون برتر در رواق فناوری
توليد انيميشن با موضوع تلفيقي دفاع مقدس و واقعه کربلا دستاورد کانون برتر در رواق فناوري
با پیشتازان طرح ملی ایران قوی؛

تولید انیمیشن با موضوع تلفیقی دفاع مقدس و واقعه کربلا دستاورد کانون برتر در رواق فناوری

کانون فرهنگي هنري امام زمان(عج) مسجد جامع اطرب نکا، با توليد و ارايه انيميشن با موضوع تلفيقي دفاع مقدس و صحنه عاشورا در طرح ملي ايران قوي، به عنوان کانون برتر رواق فناوري شناخته شد.
شناسه خبر : 26535 تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۴:۱۲

«محمدرضا شکری اطربی» در گفت‌وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، با اشاره به فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) مسجد جامع اطرب شهرستان نکا اظهار کرد: این کانون با یکهزار و 363 عضو از سال 1390با هدف توسعه فعالیت‌های مسجدی در عرصه‌های مختلف تاسیس شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری امام زمان مسجد جامع اطرب نکا افزود: این کانون توانست در طرح ملی ایران قوی، 15 هزار و 716 امتیاز را کسب و به عنوان کانون برتر در رواق فناوری شناخته شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های این کانون در طرح ملی ایران قوی افزود: اعضای کانون کارگروهی هشت نفره در قالب یک تیم را تشکیل داده و انیمیشنی با موضوع تلفیقی از دفاع مقدس و صحنه عاشورا را تولید کردند؛ در این انیمیشن، صحنه حمله به ایران توسط رژیم بعث عراق و واقعه کربلا و تنهایی حضرت سیدالشهدا(ع) تطبیق داده شده و به تصویر کشیده شد.

شکری اطربی گفت: همه بخش‌های ایده تا تولید این انیمیشن را اعضای کارگروه هشت نفره کانون به سرانجام رسانده و چهار ماه به صورت شبانه روزی تلاش کردند.

وی در مورد سایر فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) مسجد جامع اطرب شهرستان نکا افزود: تولید محتوا و فعالیت در عرصه هنرهای تجسمی از دیگر برنامه‌هایی است که به صورت جدی در این کانون پیگیری می شود.

این فعال مسجدی در این راستا ادامه داد: هچنین تولید انیمیشنی با عنوان «دختر موبلند» با موضوع اجتماعی عدم خستگی‌ناپذیری در برابر کار و فعالیت، در سال 1398 از فعالیت های دیگر  این کانون در عرصه فناوری بود که مورد توجه قرار گرفت.

شکری اطربی در پایان به اهتمام اعضای کانون نسبت به تولید محتوا با محور سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک این مهم در قالب های مختلف عملیاتی و محقق شود.