دهمین رزمایش کمک مومنانه در خراسان جنوبی با حمایت از 1200 خانواده نیازمند
دهمين رزمايش کمک مومنانه در خراسان جنوبي با حمايت از 1200 خانواده نيازمند

دهمین رزمایش کمک مومنانه در خراسان جنوبی با حمایت از 1200 خانواده نیازمند

حجت الاسلام سبزه کار از توزيع بسته‌هاي گوشت ميان 1200 خانواده نيازمند خراسان جنوبي در قالب دهمين رزمايش کمک مومنانه در اين استان خبر داد.
شناسه خبر : 26510 تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۰:۳۰

حجت الاسلام «ابراهیم سبزه کار» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، با اشاره به فعالیت‌های کانون‌‎های مساجد استان خراسان جنوبی در آستانه ماه رمضان اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک و آغاز روزه داری مؤمنین، با همراهی فعالان فهما دهمین رزمایش کمک مومنانه با دستگیری از یک هزار و 200 خانواده در مناطق مختلف استان  انجام می گیرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی افزود: در این راستا بسته‌های گوشت که ویژه طرح قربانی نیمه شعبان است از سوی موسسه خیریه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) شهر قم و خیرین برنامه تلویزیونی «سمت خدا» که به صورت ماهانه به استان های مختلف ارسال می شود، در استان خراسان جنوبی با مشارکت کانون های رابط در شهرستان های مختلف استان بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

حجت الاسلام سبزه کارگفت: این بسته ها در بین 1200 نیازمند شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه، سرایان، بیرجند، زیرکوه و سربیشه که از قبل توسط بچه های مسجد شناسایی شده‌اند توزیع خواهد شد.