کانون‌های مساجد خراسان شمالی نکات بانکداری اسلامی را آموزش می‌بینند
کانون‌هاي مساجد خراسان شمالي نکات بانکداري اسلامي را آموزش مي‌بينند

کانون‌های مساجد خراسان شمالی نکات بانکداری اسلامی را آموزش می‌بینند

دوره آموزشي بانکداري اسلامي و موارد و جزييات آن ويژه فعالان کانون هاي مساجد خراسان شمالي با همکاري بانک تجارت انجام مي شود.
شناسه خبر : 25097 تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۵۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما  از خراسان شمالی؛  «محسن گواهی»، مدیرعامل شعب بانک تجارت خراسان شمالی  با حضور در ستاد فهمای خراسان شمالی درنشستی صمیمانه، ضمن قدردانی از اقدامات  کانون های مساجد و نقش فعالت های فرهنگی در مساجد،  خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش فعالان کانون ها در رونق بانکداری اسلامی و اجرای برنامه های توسعه دهنده شهری و روستایی شد.

 

هاشم شیرازیان»، مدیر ستاد فهمای خراسان شمالی  نیز با عنوان اینکه   389 کانون فرهنگی هنری مسجد در نقاط مختلف شهری و روستایی استان فعالیت دارند و سامانه  بچه های مسجد به ثبت رسیده است.

 

وی اجرای فعالیت های قرآنی، فرهنگی هنری و طرح های تربیتی  و تبلیغی و تربیت هنرمندان مسجدی و تشکیل گروه های سرود و نمایش و فیلمسازی، کتابخانه ها و اجرای طرح های کتابخوانی و انس با کتاب را از اهم فعالیت کانون های مساجد نام برد.

 

وی با عنوان اینکه مسایل و موارد بانکی و شرایط بانکداری اسلامی معمولا مورد سوال اکثر فعالان کانون ها است، خواست تا دوره آموزشی اطلاع از نکات بانکداری اسلامی با همکاری بانک تجارت  انجام گیرد.

 

گواهی، ضمن استقبال و حمایت از پیشنهاد برگزاری دوره آموزشی بانکداری اسلامی ویژه کانون های مساجد  افزود: می توانیم این دوره را چه به صورت مجازی و چه حضوری و در نظر گرفتن شرایط محدودیت های پیشگیرانه از ویروس کرونا برگزار کنیم.

 

وی همچنین در ادامه ضمن قدردانی از حضور کارکنان ستاد فهما درسالروز تاسیس این بانک، کار کانون های مساجد را بر اساس تجربه بیش از 10 سال  فعالیت  دلی در مساجد و کانون ها، مخلصانه و با اهمیت خواند و گفت: در قالب توسعه مسئولیت های اجتماعی از فعالیت های کانون ها در مساجد حمایت می کنیم.

 

گواهی از مدیر ستاد فهمای خراسان شمالی خواست تا مساجد تأثیرگذار در مناطق محروم را معرفی کنند تا در شکل اجرای برنامه های فرهنگی و تجهیز اقلام مورد نیاز بانک بتوانند از این مساجد و کانون ها حمایت شود.

پایان/