مقابله با تهاجم فرهنگی از مهمترین چشم‌اندازهای فعالیت ستاد فهما محسوب می‌شود
مقابله با تهاجم فرهنگي از مهمترين چشم‌اندازهاي فعاليت ستاد فهما محسوب مي‌شود

مقابله با تهاجم فرهنگی از مهمترین چشم‌اندازهای فعالیت ستاد فهما محسوب می‌شود

براتي با اشاره به نقش فعاليت‌هاي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد در جامعه اظهار کرد: مقابله با تهاجم فرهنگي از گذرگاه فعاليت‌هاي مسجدي محقق مي‌شود که اين مهم از جمله مولفه‌هاي مهم در برنامه‌هاي ستاد فهما محسوب مي‌شود.
شناسه خبر : 22550 تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۲۱:۱۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان کرمان: حسین براتی، امروز چهارشنبه 23 دی ماه در نشست مجازی شورای اداری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کرمان و جنوب کرمان حضور یافته و در جریان دستاوردهای این دو مجموعه در رابطه با طرح ملی ایران قوی قرار گرفت.

براتی در این نشست طی سخنانی با اشاره به جایگاه رفیع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز  استان کرمان را به نام این سردار سرافزار می شناسند.

مسئول دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری ستاد فهما در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در راستای اجرای طرح ملی ایران قوی گفت: گفتمان سازی خوبی به منظور معرفی و تحقق اهداف این طرح ملی انجام شده و در این میان استان کرمان با وجود همه محدودیت ها و مشکلات در این عرصه عملکرد درخشانی داشته است؛ این استان جزو 10 استان اول در سامانه بچه‌های مسجد بوده و همچنین در سطح منطقه نیز در رتبه استان اول قرار گرفته است.

براتی ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف مبارزه با تهاجم فرهنگی راه اندازی شدند، در این راستا امیدواریم که با ارائه راهکار و اجرای برنامه های هدف‌مند بتوانیم زمینه جذب نوجوانان و جوانان به مساجد را فراهم کرده و با این تهاجم مقابله کنیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همراهی و همیاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: استفاده از ظرفیت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی وادارات فرهنگ وارشاد اسلامی استان‌ها در حوزه‌های لجستیکی، فرهنگی، پشتیبانی و حوزه اعتباری اهمیت به سزایی در پیشبرد فعالیت‌های مختلف ستاد فهما و به ویژه طرح ملی ایران قوی دارد.

این گزارش می‌افزاید: دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، برقراری ارتباط زنده تصویری از استان کرمان به منظور شرکت در نشست مجازی مدیران ستادی و استانی ستاد فهما با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی، حضور در کافه کتاب ستاد فهما استان کرمان، و همچنین دیدار از دو کانون امام علی(ع) و باب الحوائج(ع) در جنوب استان کرمان از دیگر اقدامات و برنامه‌های سفر «حسین براتی» مسئول دبیرخانه شورای سیاست‌گذاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بود.