طرح ملی ایران قوی منجر به سرعت و تنوع در فعالیت‌های کانون‌های مساجد شده است
طرح ملي ايران قوي منجر به سرعت و تنوع در فعاليت‌هاي کانون‌هاي مساجد شده است

طرح ملی ایران قوی منجر به سرعت و تنوع در فعالیت‌های کانون‌های مساجد شده است

مرادي گفت: برگزاري طرح ملي ايران قوي در بستر فضاي مجازي، منجر به سرعت و تنوع‌بخشي به فعاليت‌هاي کانون‌هاي مساجد در ايام شيوع کرونا شده است.
شناسه خبر : 22308 تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۱:۱۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، افندی «سید یاور مرادی» طی جلسه ای با مدیران مسئول کانون های مساجد شهری و روستایی بخش عنبران گفت: نوجوانان و جوانان فعال در کانون های فرهنگی هنری مساجد با استفاده از رواق های مختلف در طرح ملی ایران قوی، فرصت مناسبی برای معرفی ایده ها و برنامه های کانون است.


امام جمعه شهر عنبران و مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نبی رحمت(ص) تصریح کرد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند از ظرفیت طرح ملی ایران قوی، جایگاه فرهنگی، هنری و آموزشی کانون های مساجد را ارتقاء دهند.


وی یادآور شد: کانون های فرهنگی هنری مساجد برای ثبت و معرفی برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته را در پورتال سامانه بچه های مسجد مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.


افندی مرادی خاطر نشان کرد: شیوع بیماری کرونا شرایط ویژه ای را ایجاد کرده که می توان برنامه های مختلف فرهنگی و هنری کانون را از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی پیگیری کرد.


امام جمعه شهر عنبران افزود: افتخار می کنیم که جایگاه استان اردبیل همیشه در بین کانون های مساجد کشور برتر بوده توانسته در اولین دوره رویداد ملی «فهما» رتبه دوم کشور را کسب نماید.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نبی رحمت (ص) بیان کرد: با بهره گیری از شرایط به وجود آمده از بیماری کرونا، می توان از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در جذب نوجوانان و جوانان به مسجد و کانون برنامه ویژه ای داشته باشیم.