تولید فیلم‌های فاخر به زودی از سوی فعالان مسجدی کلید می‌خورد
توليد فيلم‌هاي فاخر به زودي از سوي فعالان مسجدي کليد مي‌خورد
با همکاری حوزه هنری استان اردبیل؛

تولید فیلم‌های فاخر به زودی از سوی فعالان مسجدی کلید می‌خورد

سقاء گفت: به زودي همکاري موثري بين بچه هاي مسجد و حوزه هنري براي توليد فيلم هاي ماندگار و فاخري خواهد شد.
شناسه خبر : 20073 تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۵۸

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، «نادر سقاء» در دیدار با معاون فرهنگی حوزه هنری استان اردبیل و جمعی از هنرمندان و کارگردانان استان گفت: اعضای فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در زمینه تولید فیلم و تئاتر استعداد و علاقه خوبی دارند.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: بزودی فیلم های فاخری توسط بچه های مسجد و حوزه هنری تولید خواهد شد تا هنر و استعداد فعالان کانون های مساجد استان بیش از پیش پرورش یابد.


این مقام مسئول ادامه داد: به دلیل بودجه کم استان و شرایط کنونی اقتصادی، صرفه جویی هزینه ها و استفاده بهینه از امکانات موجود مدنظر خواهد بود.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان افزود: انسجام در این فعالیت هنری می تواند بستر مناسبی برای همکاری بیشتر در کارهای هنری از جمله در حوزه فیلم و تئاتر باشد.


در ادامه این دیدار، «رحمان مجرد» با بیان این مطلب که همکاری حوزه هنری و کانون های مساجد در قالب تفاهم نامه در سال های اخیر بسیار کارساز و تاثیر گذار بوده است، اظهار داشت: جریان سازی هنری در مساجد می تواند بستر مناسب برای نشان دادن رویدادهای فرهنگی با محوریت مساجد به جامعه باشد.


معاون فرهنگی حوزه هنری استان اردبیل تاکید کرد: این همکاری فرصت بسیار خوبی برای تعامل هنرمندان حوزه هنری و کانون های مساجد است.


مجرد یادآور شد: آمادگی کامل برای استفاده از ظرفیت های هنری کانون های مساجد در آثار تولیدی هستیم.