سه‌شنبه‌های تکریم در اسکو؛ تجلیل از یک خانواده شهید و نخبگان عرصه‌ فرهنگ و هنر
سه‌شنبه‌هاي تکريم در اسکو؛ تجليل از يک خانواده شهيد و نخبگان عرصه‌ فرهنگ و هنر

سه‌شنبه‌های تکریم در اسکو؛ تجلیل از یک خانواده شهید و نخبگان عرصه‌ فرهنگ و هنر

در راستاي اجراي طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم، از خانواده‌ شهيد حسن صادقي و فعالان کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد شهرستان اسکو تجليل به عمل آمد.
شناسه خبر : 17331 تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۳۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان آذربایجان شرقی، در راستای گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ شهدای دفاع مقدس و برای تجلیل از فعالین فرهنگی و هنری مساجد، در آئین سه‌شنبه‌های تکریم این هفته، از خانواده‌ شهید حسن صادقی و فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان اسکو تجلیل به عمل آمد.

 

بنابر این گزارش، در این مراسم که در محل مسجد جامع سبزه میدان و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در فضایی معنوی برگزار شد، «محمدعلی قلی‌زاده» در سخنانی خانواده‌های شهدا ذخایر ارزشمند معنوی جامعه دانست و اظهار داشت: تجلیل و تقدیر از خانواده های شهدا وظیفه‌ همیشگی یک جامعه‌ قدردان است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو از فعالیت‌های ارزشمند اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در ترویج ارزش های عالی معنوی قدردانی کرد و گفت: فعالان مسجدی که در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در ارائه‌ یک نگاه هنرمندانه به مباحث دینی تلاش می‌کنند، کاری ارزشمند و بزرگ انجام می‌دهند که فقط خداوند متعال قادر به ارج‌گذاری ارزش این عزیزان است.

 

گفتنی است، این مراسم که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو و کانون فرهنگی و هنری امام خامنه‌ای و شهید بهشتی برگزار گردیده بود، با اهدای لوح تقدیر و کلام‌الله مجید از خانواده‌ی محترم شهید والامقام حسن صادقی ادامه یافت.

 

همچنین در این مراسم از رضا موحدی دانشجوی دکترای داروسازی به عنوان فعال علمی کانون و آقای مجتبی شعاری به عنوان فعال فرهنگی و هنری و سجاد سلیمانی به عنوان فعال فرهنگی و اجتماعی کانون های مساجد اسکو تجلیل به عمل آمد.