دیدار با خانواده معظم شهدا یک افتخار برای خانواده فرهنگ و هنر محسوب می‌شود
ديدار با خانواده معظم شهدا يک افتخار براي خانواده فرهنگ و هنر محسوب مي‌شود

دیدار با خانواده معظم شهدا یک افتخار برای خانواده فرهنگ و هنر محسوب می‌شود

مهديان ضمن تقدير از برگزاري طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم توسط کانون هاي مساجد،گفت: ديدار با خانواده معظم شهدا افتخاري براي خانواده فرهنگ و هنر است.
شناسه خبر : 16282 تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۹:۱۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از سمنان؛ رضا مهدیان عصر سه شنبه در دیدار با خانواده معظم شهید «مجید شریعتی» در شهرستان شاهرود در راستای دوازدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم با تقدیر از برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد ابراز داشت: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا افتخاری بزرگ برای جامعه فرهنگ و هنر است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود افزود: خانواده معظم شهدا درراه انقلاب اسلامی با صبر وشکیبایی خود فداکاری و قدم های بزرگی برداشته اند و امروز عزت ایران اسلامی مرهون این فداکاری است.

 

وی گفت:خانواده شهدا هیچ انتظاری از هیچ کسی ندارند به جز اینکه مسئولین در خط شهدا گام بردارند و ادامه دهنده راه شهدا برای تحقق و زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) باشند.

 

مهدیان افزود: خانواده معزز شهدا در طول  هشت سال دفاع مقدس در جایگاه مادری و همسری رزمندگان، از حضرت ام البنین(س) در صبر و استقامت بر شهادت عزیزانشان الگو برداری کردند و توانستند بر این دوری صبوری کنند.