تجلیل از خانواده روحانی شهید «رضا ملانوری» در استان کرمان/جامعه اسلامی وام‌دار خون شهدا است
تجليل از خانواده روحاني شهيد «رضا ملانوري» در استان کرمان/جامعه اسلامي وام‌دار خون شهدا است

تجلیل از خانواده روحانی شهید «رضا ملانوری» در استان کرمان/جامعه اسلامی وام‌دار خون شهدا است

حجت الاسلام و المسلمين گرجي گفت: هرآنچه که امروز ما در جامعه داريم به برکت خون شهدا است چراکه آن دلاوران، عزيزترين دارايي خود يعني جانشان را تقديم ذات باري تعالي کردند، ما وام‌دار خون شهيدان هستيم.
شناسه خبر : 15924 تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۵۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)،  در راستای اجرای طرح سه شنبه های تکریم، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرماندار شهرستان انار با خانواده شهید روحانی «رضا ملانوری» دیدار و گفتگو کردند.


حجت الاسلام مصطفی گرجی در این دیدار گفت: هرآنچه که امروز ما در جامعه داریم به برکت خون شهدا است چراکه آنها عزیزترین دارایی خود یعنی جانشان را تقدیم ذات باری تعالی کردند درنتیجه همه ما مدیون این انسان های الهی هستیم.مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان با بیان این مطلب که این شهدای بزرگوار اقتدا به مولایشان امام حسین(ع) کردند، گفت: امروز این توفیق نصیب ما شد که خدمت خانواده شهید ملانوری برسیم و انشالله برای ما دعا کنند تا بتوانیم در مسیر شهدا و انقلاب اسلامی گام برداریم.

 

وی افزود: توفیق حضور ما در محضر این خانواده شهید در راستای طرح سه شنبه های تکریم است و انصافا یک کار فاخری است که هر سه شنبه انجام می شود و یک تجدید میثاقی با خانواده معظم شهدا است.

گفتنی است روحانی شهید رضا ملانوری متولد سال 48  در عملیات کربلای 5 سال 65در منطقه شلمچه آسمانی شد و تا سال 74 نیز مفقود بودند همچنین مزار وی در گلزار شهدای امین شهر قرار دارد.