تکریم از خانواده شهید والامقام ولی کیانی در شهرستان بیله سوار
تکريم از خانواده شهيد والامقام ولي کياني در شهرستان بيله سوار

تکریم از خانواده شهید والامقام ولی کیانی در شهرستان بیله سوار

مسئول دفتر نمايندگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد منطقه ويژه شهرستان بيله سوار از ديدار با خانواده شهيد «ولي کياني» در راستاي اجراي طرح ملي سه شنبه هاي تکريم خبر داد.
شناسه خبر : 15416 تاریخ انتشار : ۵ شهريور ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۰۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، «شهاب ملکی» گفت: طرح «سه شنبه های تکریم» در منزل شهید کیانی با حضور روحانی محل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیله سوار برگزار شد.


مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار تصریح کرد: در این دیدار فرمانده بسیج ادارات، روحانی محل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیله سوار حضور داشتند.


وی خاطر نشان کرد: در این دیدار از پدر شهید والامقام ولی کیانی تقدیر و تجلیل شد.


ملکی یادآور شد: امیدواریم با اجرای منظم این برنامه فرهنگی بتوانیم از صبر و مقاومت خانواده معظم شهدا به خوبی تقدیر و تجلیل کنیم.


این مقام مسئول بیان کرد: به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا این دیدار به صورت محدود برگزار شد.


شهید والا مقام ولی کیانی در تاریخ 2 خردادماه 1339 به دنیا آمد و در جبهه های حق علیه باطل حضور داشت و در تاریخ 20 دی ماه 1365 در عملیات کربلای 5 و منطقه شلمچه با اصابت ترکش به سینه و کمر به فیض شهادت نائل شد.


در فرازی از وصیت نامه شهید آمده است: از خون شهیدانی که هدفشان جز استقرار حاکمیت "الله" بر روی زمین نیست، پاسداری و نگهبانی کنید... نگذارید منافقین و دشمنان، انقلاب اسلامی (که با خون بهترین عزیزان شما به ثمر رسیده) را بازیچه هوس های نامشروع خود قرار دهند... شما خواهران عزیز! باید رسالت زینبی خود را در رساندن پیام خون شهیدان به ملل جهان کوشا باشید و همچون شیر زنان صدر اسلام بر منافقین و کفّار (که دشمن خدا و اسلام عزیز می باشند) بغرّید.