امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ستاد هماهنگی کانون‌های (فهما) و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل
امضاي تفاهم‌نامه همکاري ميان ستاد هماهنگي کانون‌هاي (فهما) و اداره کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اردبيل

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ستاد هماهنگی کانون‌های (فهما) و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

به منظور برگزاري طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم، تفاهم‌نامه همکاري ميان ستاد هماهنگي کانون‌هاي (فهما) و اداره کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اردبيل امضا شد.
شناسه خبر : 14477 تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۱۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، «نادر سقاء» گفت: تفاهم نامه همکاری ستاد هماهنگی کانون های مساجد با اداره کل بنیاد شهید استان برای اجرای طرح ملی «سه شنبه های تکریم» منعقد شد.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: در این تفاهم نامه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل نوجوان و جوان با رشادت ها و مجاهدت های شهدا و ایثارگران و خانواده های معظم ایشان با محوریت مساجد تاکید شده است.


وی ادامه داد: تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم فراموشی کانون های مساجد و توجه به تقویت روزافزون فعالیت ها و برنامه های کانون های مساجد و شناساندن ظرفیت ها و بسترآفرینی حضور نوجوانان و جوانان با استفاده از شیوه های نوین تبلیغی و فرهنگی به روشنی ضرورت حمایت و پشتیبانی همه جانبه از این مراکز فرهنگی را بیش از پیش روشن می کند.


سقاء بیان کرد: طبق این تفاهم نامه حمایت مادی و معنوی از تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در قالب طرح ملی «سه شنبه های تکریم» در سطح ستاد فهمای استان و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان انجام می پذیرد.


در ادامه این دیدار «یاسر شاهی» با اشاره به اجرای طرح ملی «سه شنبه های تکریم»، اظهار داشت: آمادگی کامل برای مشارکت در برگزاری مراسم یادواره شهدا و گردهمایی با موضوع ایثار و شهادت را داریم.


مدیر کل بنیاد شهید استان اردبیل افزود: اعزام پیام آوران ایثار و سخنرانان و فعالان عرصه ایثار و شهادت در برنامه های فرهنگی و تربیتی کانون های مساجد شهری و روستایی سراسر استان جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر برنامه های مشارکتی می تواند باشد.


وی خاطر نشان کرد: حمایت از تالیف و انتشار کتب با موضوع شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و نقش مسجد در شکل گیری، پیروزی و صدور انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مأمن تربیت شهدا و ایثارگران نیز در قالب این تفاهم نامه صورت خواهد گرفت.


شاهی گفت: مشارکت دادن کانون ها در برنامه های فرهنگی و مناسبتی طول سال در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همچون گلباران و غبارروبی مزار شهداء نیز در طول سال در قالب اجرای طرح ملی «سه شنبه های تکریم» صورت می گیرد.