تكريم خانواده شهيد دانش‌آموز «بهنام صحرانشين ساماني» در چهار محال و بختياري

تكریم خانواده شهید دانش‌آموز «بهنام صحرانشین سامانی» در چهار محال و بختیاری

در پنجمين هفته از اجراي طرح ملي سه‌‌شنبه‌هاي تكريم در استان چهار محال و بختياري از خانواده شهيد دانش‌آموز «بهنام صحرانشين ساماني» تجليل به عمل آمد.
شناسه خبر : 534635 تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۲۰
 
 

 

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان چهارمحال و بختیاری: پنجمین هفته از اجرای طرح ملی سه‌‌شنبه‌های تکریم در استان شهیدپرور چهار محال و بختیاری با تجلیل از خانواده شهید دانش‌آموز بهنام صحرانشین سامانی همراه بود.

 

در این دیدار که سه‌شنبه 7 مرداد با حضور محمدرضا مظاهری مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر عقیلی امام جمعه سامان و رسول نیکخواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سامان و عبدالرحمن عزیزی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سامان، رضا صفاری مدیرکانون فرهنگی هنری نور شهر سامان به عنوان رابط فهمای شهرستان برگزار شد، از خانواده دانش آموز شهید بهنام صحرانشین سامانی با اهدای لوح و هدایای فرهنگی قدردانی شد.                   

 

مظاهری در این دیدار طی سحنانی با بیان اینکه باید قدردان خانواده معظم شهدا باشیم، افزود: یکی از اهداف مهم اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم آشنایی نسل جوان امروز با رشادت های شهدا و ادامه راه این عزیزان در عرصه های فرهنگی است.

 

گفتنی است دانش آموز شهید بهنام صحرانشین سامانی در 10 شهریور 1348 در شهر سامان چشم به جهان گشود و به عنوان نیروی  بسیجی از تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری به جبهه اعزام شد و در 31 تیر سال 1365 در جزیره مجنون در سن 17 سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر پاک و مطهرش در گلزار شهدای سامان به خاک سپرده شد.