تقدير از خانواده شهيد «سعيد مقدس» در پنجمين هفته سه‌شنبه‌هاي تكريم استان چهارمحال و بختياري

تقدیر از خانواده شهید «سعید مقدس» در پنجمین هفته سه‌شنبه‌های تكریم استان چهارمحال و بختیاری

در پنجمين هفته از اجراي طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تكريم در استان چهار محال و بختياري، از خانواده شهيد سعيد مقدس تجليل به عمل آمد.
شناسه خبر : 534637 تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۲۷

 

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان چهارمحال و بختیاری: در این دیدار که با حضور «محمدرضا مظاهری» مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد، «ابراهیم شریفی»، مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی و «منوچهر ذوالفقاری» مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس و «روح الله اسدی » رئیس اداره مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری حضور داشتند، از خانواده شهید سعید مقدس با اهدای لوح و هدایای فرهنگی قدردانی شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری افزود: در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس طرح ملی سه شنبه های تکریم برای تجلیل از خانواده معظم شهدا به همت ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و همکاری اداره کل  فرهنگ وارشاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس برگزار می گردد.

 

گفتنی است شهید سعید مقدس 31 شهریور ماه  1345 در شهر فرخشهر از شهرستان شهرکرد متولد شده و در تاریخ 23 اسفند 1366 به شهادت رسید.