تقدير از فعالان كانون فرهنگي هنري «جوانان زهرايي دارالعباده» جهت اجراي طرح هر مسجد يك قرباني

تقدیر از فعالان كانون فرهنگی هنری «جوانان زهرایی دارالعباده» جهت اجرای طرح هر مسجد یك قربانی

طي نشستي با حضور حجت‌الاسلام سالاري، از فعالان كانون فرهنگي هنري «جوانان زهرايي دارالعباد» يزد كه در اجراي طرح هر مسجد يك قرباني، حضور موثري داشتند تقدير به عمل آمد.
شناسه خبر : 524441 تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۹ زمان انتشار :
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، جرای طرح هر مسجد یک قربانی در راستای لبیک به بیانات مقام معظم رهبری، به منظور تحقق کمک مومنانه و همچنین در جهت طرح ملی «راهکار» شکل گرفت.
 
ذیل طرح هر مسجد یک قربانی، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان یزد وجوه قربانی خود را به حساب کانون فرهنگی هنری جوانان زهرایی واریز می کردندو کانون مجری در اقدامی مشترک و هماهنگ با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محیطی بهداشتی قربانی را انجام می داد و گوشت در ظرف‌های یک کیلوگرمی بسته بندی شده، برچسب روی ظرف نصب شده و متعلق به هر مسجد متناسب با وجهی که واریز شده بود زیر قیمت تمام شده بازار تحویل داده می شد تا هر مسجد تحویل نیازمندان آن محل دهد.
 
بر پایه این گزارش، به منظور تقدیر از فعالان کانون فرهنگی هنری «جوانان زهرایی دارالعباده» جهت اجرای طرح هر مسجد یک قربانی، نشستی با حضور حجت‌الاسلام «مظفر سالاری» برگزار شد که طی آن 10 نفر از فعالان این کانون از جمله «سید مجتبی قاسمیان» مدیر کانون که در این طرح حضور جدی داشته و تمامی کارها از جمله پوشش خبری، ساخت تیزر و پیگیری سایر دستگاه‌ها جهت شرکت در این طرح را برعهده داشت تقدیر شد.

 

حجت الاسلام سالاری، در این نشست طی سخنانی اظهار کرد: این کانون در زمینه‌های مختلف پیشگام است که از جمله آنها می‌توان به برگزاری دوره‌های کار تشکیلاتی، ساماندهی نیروها، برگزاری اردوهای جهادی اشاره داشت.

 

سرپرست ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان یزد ابراز امیدواری کرد که در زمینه اجرای طرح‌های مختلف دیگر متناسب با فضای مسجد از توان بالای این کانون استفاده شود.