بچه‌های مسجد «خوی همدلی» را در قاب فعالیت‌های فرهنگی به هموطنان زلزله‌زده هدیه می‌کنند
بچه‌هاي مسجد «خوي همدلي» را در قاب فعاليت‌هاي فرهنگي به هموطنان زلزله‌زده هديه مي‌کنند

بچه‌های مسجد «خوی همدلی» را در قاب فعالیت‌های فرهنگی به هموطنان زلزله‌زده هدیه می‌کنند

در راستاي حمايت معنوي از مردم زلزله‌زده خوي؛ ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور، اقدام به راه‌اندازي پويش «خوي همدلي» با هدف ارايه فعاليت‌هاي متنوع فرهنگي هنري، ويژه زلزله زدگان استان آذربايجان غربي کرد.
شناسه خبر : 44391 تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۱:۵۶

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، همواره در عرصه‌های مختلف اجتماعی با رویکرد فرهنگی هنری ویژه‌ای حضور داشته و تلاش کرده است تا از معبر فعالیت‌های مسجدی به یاری هموطنان بشتابد.
 
از این نظر و در راستای عمل به آیه شریفه «تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَ التَّقْوى»؛ ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور اقدام به راه‌اندازی پویش «خوی همدلی» با هدف حمایت فرهنگی از هموطنان زلزله زده خوی کرده است.
 

در این راستا هموطنان عزیز می توانند کمک های نقدی خود به زلزله زدگان استان آذربایجان غربی-خوی را به شماره کارت5041727010551768 ارسال و یا به شماره شبا IR020700001000227494863001 نزد بانک رسالت، به نام ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ارسال کنند.
 

مبالغی که در این پویش جمع‌آوری می‌شود صرف فعالیت های فرهنگی مانند خرید و اهدای کتاب، راه‌اندازی مهدکودک، خرید اسباب بازی، مسابقات نقاشی، اکران فیلم و... برای کودکان زلزله خوی می شود.
 

این پویش با هدف ایجاد نشاط، سرگرمی و کاهش استرس کودکان و نوجوانان زلزله زده و تسکین روحی آلام ایجاد شده در پی این حادثه اجرا خواهد شد.
 
ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد از تمامی هموطنان دعوت کرد تا به پویش خوی همدلی بپیوندند.