معرفی دستاوردهای دیجیتال ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی
معرفي دستاوردهاي ديجيتال ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در نمايشگاه فناوري‌هاي محتواي فضاي مجازي

معرفی دستاوردهای دیجیتال ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی

ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد کشور با حضور در نمايشگاه فناوري‌هاي محتواي فضاي مجازي، دستاوردهاي ديجيتالي حوزه مسجد را معرفي مي کند.
شناسه خبر : 44352 تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۳:۰۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای )فهما)، نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی که جلوه‌ای از هم‌افزایی دو نمایشگاه بزرگ و باسابقه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، با هدف حمایت از توسعه کسب و کارها، شناخت الگوهای موفق، معرفی آخرین دستاوردها، شناخت ظرفیت‌ها و تعامل کسب و کارها با حاکمیت شب گذشته(17 بهمن) در مصلای امام خمینی تهران گشایش یافت.

خدمات زیرساخت محتوا، کسب و کارهای دانش بنیان و صنایع خلاق، بازی‌های ایرانی، زنان، خانواده و سبک زندگی، فناوری‌های محتوا و خدمات، خدمات دیجیتال دستگاه ها، سازمان ها و نهادها، سایت‌های عرضه بازی، استارت‌آپ‌ها، کودک، صندوق‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران، سکوهای ارائه محتوا و خدمات، تولید کنندگان محتوا، بازی‌های جدی و استریمرها، بخش‌های مختلف این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند.

ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور نیز با حضور در این نمایشگاه خدمات مختلفی را از جمله معرفی زیست بوم مجازی بچه های مسجد، ارائه سامانه های تحت وب، معرفی تولیدات فضای مجازی استان ها، ارائه 50 اثر تولیدی کانون ها در حوزه دیجیتال و معرفی دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه فضای مجازی را با قالب پوستر و موشن گرافیک به مخاطبان عرضه می کند.

گفتنی است، غرفه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در، ورودی 17 راهروی سمت راست،  از ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ در شبستان مصلای امام خمینی(ره) دایر است.