گزارش زنده شبکه خبر از پخش بازی فوتبال ایران و ولز در کانون فرهنگی هنری مهدویون و میزبانی از اهل مسجد
گزارش زنده شبکه خبر از پخش بازي فوتبال ايران و ولز در کانون فرهنگي هنري مهدويون و ميزباني از اهل مسجد

گزارش زنده شبکه خبر از پخش بازی فوتبال ایران و ولز در کانون فرهنگی هنری مهدویون و میزبانی از اهل مسجد

کانون فرهنگي هنري مهدويون، اين هفته ميزبان حضور مسجدي‌ها براي تماشاي بازي تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و ولز است و در اين ميان شبکه خبر نيز با حضور در جمع بچه‌هاي مسجد گزارشي زنده از اين رويداد پخش خواهد کرد.
شناسه خبر : 42547 تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۳:۵۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 در کشور قطر و صعود تیم ملی ایران به این دوره از مسابقات، بسیاری از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سراسر کشور میزبان و پذیرای علاقه‌مندان برای تماشای زنده مسابقات فوتبال هستند. 

بر پایه این گزارش: از آنجایی که استقبال بچه‌های مسجد از تماشای مسابقات جام جهانی در محل مساجد و کانون‌ها چشمگیر بود، رسانه های دیداری و شنیداری مختلفی برای تهیه گزارش عازم این کانون‌ها شده اند؛ از جمله این کانون‌ها که در این روزها تبدیل به یک پاتوق خاص برای ورزش دوستان مسجدی شده کانون فرهنگی هنری مهدویون در استان تهران است.

در این راستا فردا جمعه ساعت 13:30همزمان با آغاز بازی تیم‌های ملی ایران و ولز، شبکه خبر با برقراری ارتباط زنده با کانون مهدویون، به صورت زنده گزارشی از میزبانی اعضای کانون از فوتبال دوستان مسجدی را پخش می‌کند. 


گفتنی است پیش از کانون فرهنگی هنری شمیران نو از مسجد ثامن الائمه، میزبان مسجدی ها برای تماشای مسابقه فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و انگلیس بود که از این رویداد نیز گزارشی از رسانه ملی پخش شد.