استمرار حمایت‌ کانون‌های مساجد از تیم‌ملی فوتبال/ تولید نماهنگ «ایران عزیز» در گروه «ری‌نوا»
استمرار حمایت‌ کانون‌های مساجد از تیم‌ملی فوتبال/ تولید نماهنگ «ایران عزیز» در گروه «ری‌نوا»

استمرار حمایت‌ کانون‌های مساجد از تیم‌ملی فوتبال/ تولید نماهنگ «ایران عزیز» در گروه «ری‌نوا»

نماهنگ «ایران عزیز» در ادامه حمایت‌ بچه‌های مسجد از تیم ملی فوتبال به همت گروه سرود «ری‌نوا» از کانون فرهنگی هنری «حضرت زینب(س)» تولید شد.
شناسه خبر : 1234872 تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۱:۱۳

 به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، در ادامه حمایت‌های روحی و معنوی بچه‌های مسجد از تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر، کانون فرهنگی‌هنری «حضرت زینب(س)» نماهنگ «ایران عزیز» را تولید کرد.

 

«حمید محمدی‌شمیرانی» در گفتگو با خبرگزاری شبستان با اعلام خبر تولید این نماهنگ، اظهار کرد: «ایران عزیز» به سفارش ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و در مدت زمانی کوتاه تولید شد تا حمایت بچه های مسجد از حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر را به تصویر بکشد.

 

 

 

 

مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت زینب(س) درباره محتوای این نماهنگ، تصریح کرد: «ایران عزیز» اشاره مستقیم به فوتبال ندارد و بر مدار همدلی و هم‌افزایی ملت شریف ایران در مقابله با مشکلات تولید شده است اما تصاویر و صحنه هایی از نماهنگ نیز به همدلی ملت در عرصه های ورزشی و فوتبال می پردازد.

 

وی درباره عوامل تولید نماهنگ «ایران عزیز»، بیان کرد: شاعر این نماهنگ حسین رضائیان، آهنگساز آن آریا شمس و تنظیم و صدابرداری‌اش با علی‌محمد شیری‌زاده بوده است.

 

 

 

 

محمدی با بیان اینکه کار تولید «ایران عزیز» از روزهای پایانی آبان‌ماه کلید خورد، گفت: علی‌رغم زمان کم باقیمانده تا آغاز جام جهانی، بچه های مسجد کار را جهادی پیش بردند و این نماهنگ تولید و منتشر شد.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه نماهنگ «ایران عزیز» در همین مدت کوتاه پس از انتشار با استقبال مواجه شده است، تصریح کرد: چنان که با دعوت شبکه دو سیما، گروه سرود «ری‌نوا» صبح امروز (پنجشنبه، ۳ آذرماه) در برنامه زنده «صبحانه ایرانی» حضور یافت و این کار را اجرا کرد.

 

 

 

 

محمدی درباره بازه سنی اعضای گروه سرود ری‌نوا، ابراز کرد: اعضای گروه سرود پسران بین ۱۰ تا ۱۴ سال و گروه سرود دختران بین ۷ تا ۹ سال هستند؛ البته گروه سرود دختران حدود یک ماهی است که فعال شده و نخستین کار ترکیبی دختران و پسران عضو گروه، در ۱۳ آبان و مقابل لانه جاسوسی اجرا شد.

 

بنابر این گزارش، گروه سرود «ری‌نوا» از حدود سه سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت ۵۰ قطعه سرود و ۱۵ قطعه نماهنگ را در مناسبت های ملی مذهبی تولید کرده است و از گروه های سرود فعال مسجدی به شمار می رود.

 

به گفته محمدی، در جدیدترین اقدام، گروه سرود «ری‌نوا» کاری را برای سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و نیز سفارشی را برای شبکه سوم سیما در دست تولید دارد.

 

پایان پیام/ 9