ارائه خدمات‌ فرهنگی هنری به جاماندگان اربعین حسینی در موکب ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم
ارائه خدمات‌ فرهنگي هنري به جاماندگان اربعين حسيني در موکب ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان قم

ارائه خدمات‌ فرهنگی هنری به جاماندگان اربعین حسینی در موکب ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم

به همت ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان قم موکب پذيرايي و خدمات‌رساني در مسير پياده روي جاماندگان اربعين حسيني قم برپا شد.
شناسه خبر : 40827 تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۵:۰۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان قم: همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اقدام به برپایی موکب در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) کرده است.

 

این موکب از عصر جمعه 25 شهریور (همزمان با شب اربعین حسینی) کار خود را آغاز کرده است و تا شام اربعین به ارائه خدمات به زائران حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) می پردازند.

 

موکب کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در مسیر پیاده روی اربعین در قم واقع در بلوار پیامبر اعظم عمود شماره 106 برنامه های مختلفی دارند. برپایی خیمه نمایش و پرده خوانی، بخش های کودک و نوجوان، قصه گویی، نقاشی، مشاوره و پذیرایی از برنامه های این موکب است.

 

بخش های کودک و نوجوان، قصه گویی، نقاشی و مشاوره از بخش های تدارک دیده شده ویژه بانوان و کودکان است که مورد استقبال زائران قرار گرفته است.

 

لازم به ذکر است  13 کانون فرهنگی هنری مساجد استان قم در برپایی این موکب همکاری دارند و بیش از یکصد نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در این موکب خدمت رسانی می کنند.