گسترش تعامل بسیج مساجد و محلات با ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور در عرصه تولید محتوای فرهنگی
گسترش تعامل بسيج مساجد و محلات با ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور در عرصه توليد محتواي فرهنگي

گسترش تعامل بسیج مساجد و محلات با ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور در عرصه تولید محتوای فرهنگی

در ديدار رئيس سازمان بسيج مساجد و محلات با رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور، ضمن بررسي راهکار‌هاي گسترش تعامل در حوزه‌هاي مختلف؛ بر هم‌افزايي هرچه بيشتر اين دو نهاد مردمي در عرصه توليد محتواي فرهنگي تاکيد شد.
شناسه خبر : 39767 تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۰:۴۷

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، سرتیپ دوم پاسدار «حیدر بابا احمدی» رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور عصر دوشنبه 10 مرداد با حضور در محل ساختمان شهید بهشتی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، با حجت‌الاسلام و المسلمین «کمال‌الدین خداداده» رئیس این ستاد دیدار و گفت وگو کرد.

بر پایه این گزارش: سرتیپ دوم پاسدار بابا احمدی، در این دیدار ضمن تاکید نسبت به هم‌افزایی هرچه بیشتر میان ارکان مسجد، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری و بسیج می‌توانند ذیل این هم‌افزایی و تعامل، تولید محتوای فرهنگی داشته باشند و این مولفه را به جامعه تزریق کنند.

همچنین در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده، ضمن اشاره به نقش بی‌بدیل بسیج در جامعه بیان کرد: حضور پر رنگ و جهادی بسیج در عرصه‌های مختلف همواره به مثابه یک الگو بوده است؛ تعامل میان دو مجموعه بسیج و کانون‌ها می‌تواند زمینه‌ساز تحولات گسترده‌ای باشد به ویژه آنکه هر دو نهادی برخاسته از مردم هستند.