تجلیل آیت‌الله رئیسی از گروه سرود کانون سقای حسین (ع) و دستور اعزام به مشهدالرضا (ع)
تجلیل آیت‌الله رئیسی از گروه سرود کانون سقای حسین (ع) و دستور اعزام به مشهدالرضا (ع)

تجلیل آیت‌الله رئیسی از گروه سرود کانون سقای حسین (ع) و دستور اعزام به مشهدالرضا (ع)

آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور ضمن قدردانی از گروه سرود کانون فرهنگی هنری سقای حسین (ع)، به مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان دستور داد تا نسبت به اعزام اعضای این گروه سرود به سفر زیارتی مشهد مقدس اقدام کند.
شناسه خبر : 1137542 تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۶:۰۴

خبرگزاری شبستان، گروه مسجد و کانون های مساجد به نقل از ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، چهاردهمین سفر استانی آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهوری، روز پنج‌شنبه 23 دی ماه با ورود وی به استان هرمزگان آغاز شد.

 
 
رئیس جمهوری در این سفر که با حضور برخی اعضای کابینه از جمله وزرا و معاونین همراه بود ضمن بازدید از زیرساخت‌های استان و حضور در جلسات مختلف، با مردم، علما، خانواده شهدا و اقشار دیگر نیز دیدار داشت.
 
 
اما نکته قابل توجه این سفر دیدار جمعی از بچه های مسجد، با آیت الله رئیسی بود؛ نوجوانان گروه سرود کانون فرهنگی هنری «سقای حسین (ع):روستای حکمی شهرستان میناب که در حضور رئیس جمهور اقدام به اجرای سرودی به نام «ملت امام حسین (ع)» کردند و پس از اجرای سرود با وی دیداری کوتاه داشتند.
 
 
محور موضوعی سرود ملت امام حسین (ع) در مورد عملکرد استان هرمزگان در عرصه‌های مختلف فرهنگی به ویژه فرهنگ ایثار و شهادت بود. این سرود که در فرصتی کوتاه و با تمرین چهار ساعته در روز اجرا در محل استودیو حوزه هنری استان هرمزگان آماده شده بود، به بهترین شکل ممکن اجرا و با استقبال حاضران در همایش همراه بود.
 
 
آیت الله رئیسی پس از اجرای این سرود، ضمن دیدار با سرپرست و اعضای گروه سرود، از آنها قدردانی کرده و به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان دستور داد تا نسبت به اعزام اعضای گروه سرود کانون فرهنگی هنری سقای حسین (ع) به سفر زیارتی مشهد مقدس اقدام کند.

پایان پیام/ 9