فراخوان نخستین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «ترنج» منتشر شد
فراخوان نخستين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي «ترنج» منتشر شد
همزمان با سومین رویداد ملی فهما؛

فراخوان نخستین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «ترنج» منتشر شد

سقاء از انتشار فراخوان اولين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي «ترنج» همزمان با سومين رويداد ملي «فهما» در استان اردبيل خبر داد.
شناسه خبر : 31121 تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۲:۰۸

«نادر سقاء» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، اظهار کرد: همزمان با سومین رویداد ملی فهما، فراخوان اولین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «ترنج» در بخش های آزاد و بچه های مسجد در استان اردبیل منتشر شد. 


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: این جشنواره در چهار رشته شامل نقاشی با تکنیک آزاد، گرافیک (پوستر)، عکاسی با دوربین و موبایل و خوشنویسی با خط نستعلیق و ثلث برگزار می شود.


این مقام مسئول افزود: علاقمندان برای بارگذاری آثار خودشان در سایت جشنواره تا 16 آبان ماه فرصت دارند به نشانی www.toranjfetival.ir مراجعه کنند.


سقاء اتصریح کرد: اعضای کانون‌های مساجد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره یا سامانه بچه‌های مسجد به نشانی www.bachehaymasjed.ir مراجعه کرده و یا از طریق شماره همراه 091014021516 از طریق شبکه های اجتماعی اخبار و اطلاعات مرتبط با جشنواره را دریافت کنند.


وی در ادامه از فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، دانشجویان و فعالان عرصه هنرهای تجسمی دعوت به شرکت در رشته های مختلف این جشنواره کرد و گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی اردبیل، خیابان پاسداران بعد از پل یعقوبیه، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل ارسال کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل خاطر نشان کرد: این جشنواره با همکاری و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حوزه هنری استان و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل برگزار می شود.