پویش بین‌المللی عکس سفره-جهانی-غدیر برگزار می‌شود
پويش بين‌المللي عکس سفره-جهاني-غدير برگزار مي‌شود
مشاور رئیس و مدیر کل هماهنگی امور ستادی، روابط عمومی و بین‌الملل ستاد هماهنگی کانون‌های فهما؛

پویش بین‌المللی عکس سفره-جهانی-غدیر برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني از برگزاري پويش بين‌المللي عکس با عنوان سفره-جهاني-غدير همزمان با عيد امامت و ولايت به همت ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد کشور خبر داد.
شناسه خبر : 29254 تاریخ انتشار : ۷ مرداد ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۸:۲۵

حجت‌الاسلام و المسلمین «امیر ارزانی» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، با اشاره به جایگاه و اهمیت عید سعید غدیر در نشر معارف اسلام ناب محمدی از جمله مساله امامت و ولایت، اظهار کرد: آنچه که در غدیر افتاد خط سیر مشخص و مهمی بود که رسول خدا(ص) در اتمام رسالت خویش به فرمان خداوند برای مردم مطرح و راه را نشان داد.

مشاور رئیس و مدیر کل هماهنگی امور ستادی، روابط عمومی و بین‌الملل ستاد هماهنگی کانون‌های فهما گفت: امروز گرچه که قرن‌ها از واقعه غدیر خم می‌گذرد اما شیعیان با تأسی به آنچه که به امر خداوند از لسان مبارک حضرت رسول(ص) مطرح شد در ترویج و نشر معارف غدیریه می کوشند و برای معرفی سیره و شخصیت مولای خود، امام علی (ع) از هیچ اقدامی فروگذاری نمی کنند.

وی گفت: در این راستا ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در تداوم فعالیت‌های بین‌المللی در عرصه ترویج معارف اهل بیت(ع) و به مناسبت عید سعید غدیر، اقدام به برگزاری پویش بین المللی عکس با عنوان سفره-جهانی-غدیر کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین امیر ارزانی افزود: این پویش شامل تهیه عکس از موضوعاتی چون سفره اطعام، هدیه دادن، شادی و تبسم تبریک، نماز و عبادت، احسان و نیکوکاری مزین به نام حضرت علی(ع) است؛ علاقه مندان می توانند آثار خود را از چهارشنبه 6 مرداد مصادف با شب عید سعید غدیر تا 13 مرداد ماه با هشتگ  سفره-جهانی-غدیر در شبکه های اجتماعی نشر دهند.
وی ادامه داد: به 14 عکس برگزیده که تا تاریخ 13 مرداد ارسال شود جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت و بچه های مسجد و علاقه مندان به شرکت در این پویش برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه اینستاگرام به نشانی najm_ksh مراجعه کنند.


گفتنی است در برگزاری پویش عکس سفره-جهانی غدیر، ستاد هماهنگی کانون‌های فهما در استان کرمانشاه و همچنین کانون «مهدی منتظر» این استان همکاری کردند.

رسانه جدید

کلمات کلیدی: عيدغدير