اعلام اسامی برگزیدگان چهارمین مرحله از قرعهکشی کانونهای فعال در سامانه بچههای مسجد
به گزارش ستاد ارتباطات رسانهای (فهما)، چهارمین مرحله از قرعهکشی کانونهای فرهنگی هنری فعال در سامانه بچههای مسجد چهارشنبه 15 بهمن ماه، برگزار و کانون های برگزیده معرفی شدند.
بر پایه این گزارش اسامی کانونهای برگزیده به شرح زیر است:
کانون فرهنگی هنری ولایت-استان قم- محمدرضا طالبی
کانون فرهنگی هنری فاطمیون-استان اردبیل-نواب فولادی جدا
کانون فرهنگی هنری نینوا-استان گلستان-علیرضا الوند
کانون فرهنگی هنری کوثرالنبی-استان قم-حسین احمدلو
کانون فرهنگی هنری انقلاب اسلامی-استان هرمزگان-علی چملی زاده
کانون فرهنگی هنری مقداد-استان مرکزی-عباس محمدی
کانون فرهنگی هنری توحید-استان سیستان و بلوچستان-عبدالوهاب ایمان فر
کانون فرهنگی هنری آیت الله گلپایگانی-استان چهار محال و بختیاری-منصور اردشیری لردجانی
کانون فرهنگی هنری عصر انتظار-استان تهران-زهرا باجلان
کانون فرهنگی هنری به سوی ظهور-استان اردبیل-عاصم قبادی پرمهر
کانون فرهنگی هنری فاطمه الزهرا(س)-استان قم-محمد طالب نیا
کانون فرهنگی هنری شهید علی خلیلی-استان قزوین-علی دهقان نژاد
کانون فرهنگی هنری شهید بهشتی-استان گیلان-حجت حیدری
کانون فرهنگی هنری سیدالشهدا(ع)-استان یزد-سجاد دهقان زاده
کانون فرهنگی هنری شهدای قره قاسملو-استان اردبیل-علی پیران
کانون فرهنگی هنری حسینیون-استان آذربایجان غربی-علی ولیزاده
کانون فرهنگی هنری هجرت-استان هرمزگان-امید باقرپور
کانون فرهنگی هنری بوستان-استان چهار محال و بختیاری-تقسی حسینی
کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیا-استان سیستان و بلوچستان-رضا ایمانفر
کانون فرهنگی هنری مصباح-استان گیلان-محمدجواد راحتی
کانون فرهنگی هنری فدک-استان کهگیلویه و بویر احمد-صالح الماسی
کانون فرهنگی هنری پنج تن آل عبا-استان گلستان-حسینعلی پوریافر
کانون فرهنگی هنری انصارالمهدی(عج)-استان چهار محال و بختیاری-فاطمه جعفری
کانون فرهنگی هنری نورالثقلین-استان خراسان رضوی-محمد شریعت
کانون فرهنگی هنری ابوذر-استان مرکزی-امیر قهرمانی
کانون فرهنگی هنری علویون-استان هرمزگان-مهدی نایبی
کانون فرهنگی هنری شهید باهنر-استان گلستان-حسین منتظری
کانون فرهنگی هنری حضرت رقیه(س)-استان سیستان و بلوچستان-نازخاتون ریگی
کانون فرهنگی هنری طه-استان مازندران-سید مهدی حبیبی
کانون فرهنگی هنری خاتم نبی-استان چهار محال و بختیاری-امید اکبری
کانون فرهنگی هنری مرحوم حاج عبدالله ولی-استان هرمزگان-حمید حاجی زاده
کانون فرهنگی هنری مسلم بن عقیل-استان گیلان-محمدرضا عفتی
کانون فرهنگی هنری علمدار کربلا-استان یزد-محمدحسین کارگر علی آبادی
کانون فرهنگی هنری حضرت مهدی(عج)-اتسان اردبیل-ولی الله ایمانی
کانون فرهنگی هنری شهید براتعلی میردار ورچشمه-استان گلستان-ولی الله ممشلی
کانون فرهنگی هنری سید جمال الدین اسدآبادی-استان آذربایجان غربی-میرقاسم سیدرضائی
کانون فرهنگی هنری حزب الله-استان چهار محال و بختیاری-لیلا صفیان بلداجی
کانون فرهنگی هنری محراب-استان مرکزی-سجاد ویسمه
کانون فرهنگی هنری امام سجاد(ع)-استان اردبیل-پیمان بهزاد چورپاچای
کانون فرهنگی هنری نسیم صبا-استان چهار محال وبختیاری-مهدی نظری
کانون فرهنگی هنری نورالهدی-استان مرکزی-محسن خرمی
کانون فرهنگی هنری شهید تلیانی-استان بوشهر-عبدالمهیمن نیک منش
کانون فرهنگی هنری اسراء-استان کهگیلویه و بویر احمد
کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه-استان مازندران-هادی مختاری ولاتدی
کانون فرهنگی هنری حضرت ابوالفضل-استان اردبیل-احمد آقایی
کانون فرهنگی هنری اصحاب النبی-استان سیستان و بلوچستان-زینب ریگی
کانون فرهنگی هنری حضرت خواجه خضر-استان اصفهان-محمدرضا شادپور
کانون فرهنگی هنری رسول اکرم طالقان-استان البرز-سید محمد میرغیاثی
کانون فرهنگی هنری شهدا-استان مرکزی-سید مصطفی مدنی
کانون فرهنگی هنری شهدا-استان گلستان-محمدابراهیم عشرستاقی
کانون فرهنگی هنری سعادت-استان خوزستان-کریم ستاوی
کانون فرهنگی هنری سلام-استان اصفهان-مریم یاقوتی
کانون فرهنگی هنری ابوذر-کرمان(جنوب)-مهدی صالحی نوذر
کانون فرهنگی هنری ریحانة المصطفی-استان اصفهان-معصومه روزبهانی
کانون فرهنگی هنری فجر-استان زنجان-زین العابدین حیدری
کانون فرهنگی هنری نیایش-استان گلستان-علی قاسمی
کانون فرهنگی هنری الغدیر-استان تهران-امیرحسین مرادی لنبر
کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیا-استان خوزستان(منطقه آزاد اروند)-هانی نصاری زاده
کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی-استان گیلان-سید ناصر واقعه دشتی
کانون فرهنگی هنری علامه طباطبایی-استان خراسان رضوی-محمد نجفی ایدو
کانون فرهنگی هنری کیمیاگران-استان گلستان-فیروز عنایت
کانون فرهنگی هنری علی بن ابی طالب-استان خراسان جنوبی-حسن عباسی
کانون فرهنگی هنری منتظران المهدی(عج)-آذربایجان شرقی-فرهاد ملک پور
کانون فرهنگی هنری سلاله نبوت-استان آذربایجان غربی-سجاد کریمی
کانون فرهنگی هنری شهریاری سفلی-استان یزد-بهروز قره چاهی
کانون فرهنگی هنری کانون فرهنگی هنری عرفانیان-استان گلستان-فرشته شهسوار
کانون فرهنگی هنری اندیشه-استان بوشهر-علی اکبر متوسلی
کانون فرهنگی هنری جوادالائمه-استان هرمزگان-علی تقوایی نژاد
کانون فرهنگی هنری قلم-استان خراسان شمالی-سیدمحمد آقامیری قوژدی
کانون فرهنگی هنری امامزاده سید داوود اصفهان-محمدرضا کمالی