دیدار با خانواده شهید علیداد جوخ در دهه کرامت
ديدار با خانواده شهيد عليداد جوخ در دهه کرامت

دیدار با خانواده شهید علیداد جوخ در دهه کرامت

به مناسبت دهه کرامت، مدير کانون فرهنگي و هنري جاثيه با خانواده شهيد عليداد جوخ از شهداي دفاع مقدس و مدافع وطن بهمئي ديدار کرد.
شناسه خبر : 12862 تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۱۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان کهگیلوِه و بویراحمد؛به مناسبت دهه کرامت،حکیمه جوانپور مدیر کانون فرهنگی و هنری جاثیه ،حجت الاسلام حکمت اله ثنایی فرماندار شهرستان بهمئی و جهانشاد طاعتی پور با خانواده شهید علیداد جوخ دیدار کرد

حجت الاسلام ثنایی گفت: همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و به وصیت و سفارشات آنها عمل کنیم.

فرماندار شهرستان بهمئی در این دیدار با اشاره بر ضرورت تکریم خانواده شهداء اظهار داشت: خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.

جهانشاد طاعتی پور خاطرنشان کرد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی افزود: هدف ما این است که در راه کشور از خودگذشتگی و فداکاری کنیم. افرادی که در راه وطن جان خود را فدا می‌کنند در نگاه اسلام زنده هستند و آیاتی در قرآن نیز یادآور این مسئله است.

حکیمه جوانپور با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم و ارزشمند مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد، سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران جهادگر می باشد که باید این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر نیز تداوم داشته باشد بیان کرد: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا،آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

مدیر کانون فرهنگی و هنری جاثیه، مسجد حسینیه شهید احمدی روشن شهرستان بهمئی ادامه داد:در این دیدار از مادر  گرانقدر شهید علیداد جوخ تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است شهید علیداد جوخ در تاریخ 9/7/1349 ولادت یافت و در تاریخ 9/7/1367 در کردستان به درجه رفیع شهادت نایل شد .