تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

روابط عمومی مهمترین بخش در معرفی کارکرد هر مجموعه/تقویت فعالیت‌های ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در بخش بین‌الملل

حجت‌‌الاسلام امير ارزاني، با اشاره به جايگاه روابط عمومي در شاکله هر سازمان و نهاد گفت: مهمترين بخش در معرفي کارکرد هر مجموعه بخش روابط عمومي است، در اين راستا ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در نظر دارد در عرصه بين‌الملل فعاليت‌هاي خود را تقويت کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

بسته های همدلی مسجد آقامیرزااحمد در سفره های نیازمندان زنجانی

در راستاي اجراي رزمايش همدلي در کانون هاي مساجد کشور، کانون فرهنگي و هنري مسجد آقاميرزااحمد زنجان با تهيه بسته هاي غذايي و توزيع بين نيازمندان به همدلي با اين قشر پرداخت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

کانون های مساجد در قالب یک واحد درسی در دانشگاه ها تدریس شوند

موحدفرد پيشنهاد داد با رايزني ستاد هماهنگي و نظارت بر کانون هاي مساجد با وزارت علوم، کانون هاي فرهنگي و هنري به عنوان يک واحد درسي در دانشگاه ها معرفي شوند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری فاطمه ‌ها؛ سلامی دوباره به ترویج کتابخوانی در کشور کرد/از راه‌اندازی کافه گفت‌وگو تا کانال کتابخانه صوتی

ميرشکاري با اشاره به فعاليت‌هاي کتابخانه فاطمه‌هاي دهکهان گفت: برنامه‌هاي ما در عرصه کتاب در سطح استان‌ها با استقبال مواجه شده است و کانال کتابخانه صوتي فاطمه‌ها هزاران عضو فعال دارد. از سوي ديگر راه‌اندازي کافه گفت‌وگو سبب تعامل هرچه بيشتر ميان علاقه‌مندان عرصه کتاب شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری فاطمه‌‌ها و سلامی دوباره به ترویج کتابخوانی در کشور/از راه‌اندازی کافه گفت‌وگو تا کانال کتابخانه صوتی

ميرشکاري با اشاره به فعاليت‌هاي کانون فرهنگي هنري فاطمه‌هاي دهکهان و کتابخانه اين کانون گفت: برنامه‌هاي ما در عرصه کتاب در سطح استان‌ها با استقبال مواجه شده است و کانال کتابخانه صوتي فاطمه‌ها هزاران عضو فعال دارد. از سوي ديگر راه‌اندازي کافه گفت‌وگو سبب تعامل هرچه بيشتر ميان علاقه‌مندان عرصه کتاب شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

نمایشگاه مسجدمحور شیروان؛ گامی موثر در تحقق جهش تولید محسوب می‌شود/تبلور فعالیت‌های کانونی در عرصه اقتصاد

فرخنده ضمن تقدير از راه‌اندازي نمايشگاه دائمي مسجدمحور در مسجد مسلم بن عقيل شيروان، گفت: اين اقدام گامي موثر در راستاي جهش توليد و رونق اقتصاد و فرهنگ به شمار مي‌آيد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

سرود تولیدی بچه های مسجد در مدح کریم اهل بیت میهمان محله های بجنورد شد

به همت گروه سرود «پيروان ولايت» و به مناسبت ميلاد سبط اکبر پيامبر(ص)، سرود امام حسن مجتبي(ع) ميزان محلات مختلف شهر بجنورد در نيمه ماه مبارک رمضان شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

پایگاه اطلاع‌رسانی فهما رونمایی شد

همزمان با سالروز ولادت کريم اهل بيت امام حسن مجتبي(ع)، پايگاه اطلاع‌رساني فهما به نشاني fahma.org رونمايي شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

خدمات گسترده کانون های مساجد در خدمت رسانی به مناطق محروم

«طاهريان» از اجراي طرح هاي عام المنفعه با مشارکت خيرين و برخي از نهادهاي مردمي به ارزش ريالي و تقريبي 30 ميليارد ريال در امر خدمت رساني به مناطق و افراد محروم در سطح کشور خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

رزمایش مساوات درکانون های فرهنگی هنری مساجدچهارمحال وبختیاری

کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد چهارمحال و بختياري در لبيک به فرمايشات مقام معظم رهبري در رابطه با مساوات با مردم و عزيزان خسارت ديده در جريان بيماري کرونا، به سهم خود وارد ميدان شدند.

بیشتر بخوانید