تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

فعالیت‌های مسجدی قابلیت عرضه جهانی دارند/فهما رقابت سالم در زیست‌بوم فرهنگی هنری در دل مسجد است

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني در آيين انتخاب شهر مقدس قم به عنوان پايتخت فهما، با بيان اينکه فعاليت‌هاي مسجدي ما قابليت عرضه جهاني را دارند، گفت: فهما در واقع رقابتي سالم در زيست بوم فرهنگي هنري در دل مسجد است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

معرفی قم به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد کشور اتفاق بسیار مبارکی است

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: معرفي قم به عنوان پايتخت فرهنگ و هنر مساجد کشور اتفاقي بسيار مبارک است و اميدواريم اين امر باعث خير و برکات معنوي براي جوانان ما در اين استان باشد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

برنامه‌های ستاد هماهنگی کانون‌های (فهما) در عید امامت و ولایت/تداوم رزمایش مواسات و همدلی

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني، ضمن گراميداشت فرارسيدن عيد امامت و ولايت گفت: ستاد هماهنگي کانون‎‌هاي (فهما) کشور در راستاي گراميداشت اين ايام برنامه‌هاي متعددي را طراحي کرده است که از جمله آنها مي‌توان به تداوم رزمايش مواسات و همدلي در راستاي دستگيري از نيازمندان اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

اعطای مجوز فعالیت تخصصی به 110 کانون فرهنگی هنری مساجد

معاون شبکه‌سازي ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي، هنري مساجد کشور گفت: همزمان با 24 ذي الحجه ۱۱۰ کانون برتر کشور که در اولين مرحله از استقرار نظام جامع فهما، حائز رتبه هاي برتر شدند مجوز فعاليت در رواق‌هاي تخصصي خود را دريافت مي کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اَبَرمرد مقاومت بود/خبرنگاران پیام صدق را به جامعه می‌رسانند

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني، در ارتباط زنده تصويري و تجليل از خانواده شهيدان «مجيد و مجيد و حميدرضا انجم شعاع» و شهيد خبرنگار«حسن مصطفوي» که در جوار مزار سردار شهيد سليماني برگزار شد، گفت: سردار شهيد حاج قاسم سليماني اَبَرمرد مقاومت بود؛ وي همچنين با اشاره به رشادت‌هاي شهيدان خبرنگار، اصحاب رسانه را عامل رساندن پيام صدق به جامعه توصيف کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

نامگذاری روز خبرنگار به یاد شهید صارمی بهانه‌ای برای پاسداشت از خبرنگاران همیشه در صحنه است

همسر شهيد محمود صارمي در ششمين هفته از اجراي طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم که در آستانه روز خبرنگار و با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد، گفت: نامگذاري روز خبرنگار به ياد شهيد صارمي بهانه‌اي براي پاسداشت از خبرنگاران هميشه در صحنه است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

خبرنگاری یعنی وصل کردن انسان‌ها به حقیقت/شهدای خبرنگار با شهادت پیام خود را به نسل آینده منتقل کردند

صالحي، در ادامه برگزاري سلسله نشست‌هاي سه‌شنبه‌هاي تکريم و تجليل از خانواده دو تن از شهداي عرصه رسانه گفت: خبرنگاري يعني انتقال و وصل کردن انسان‌ها به حقيقت؛ شهداي خبرنگار با شهادت پيام خود را به نسل آينده منتقل کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

پایتخت (فهما) پنج‌شنبه معرفی می‌شود/ تحقق تمدن نوین اسلامی محور فعالیت‌های پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران اسلامی

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني، از معرفي پايتخت (فهما) در روز پنج‌شنبه 16 مرداد با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي خبر داد و افزود: تحقق تمدن نوين اسلامي محور فعاليت پايتخت فرهنگ و هنر مساجد ايران اسلامي است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

سه‌شنبه‌های تکریم و تجلیل از خانواده شهیدان خبرنگار با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/یادی از شهید عرصه رسانه استان کرمان در جوار مزار سردار شهید سلیمانی

در راستاي اجراي طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم؛ از خانواده دو شهيد خبرنگار استان تهران و کرمان، با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تجليل به عمل مي‌آيد؛ در استان کرمان اين برنامه در جوار مزار سردار سليماني برگزار مي‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ مرداد ۱۳۹۹

کانون‌های فرهنگی هنری مزین به نام و القاب امام پنجم شیعیان در یک نگاه

در سطح کشور کانون‌هاي فرهنگي هنري متعددي فعاليت دارند که به نام و القاب امام محمد باقر(ع) پنجمين امام شيعيان مزين شده‌اند.

بیشتر بخوانید