تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۱
معاون ساماندهی و شبکه‌سازی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور؛

فرهنگ و هنر کارویژه ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در کنگره عظیم اربعین/گروه‌های سرود بچه‌های مسجد 170 اجرا در مواکب مختلف داشتند

طاهريان با اشاره به اينکه کارويژه ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد در کنگره عظيم اربعين ارايه خدمات و فعاليت‌هاي فرهنگي هنري بود، افزود: گروه‌هاي سرود بچه‌هاي مسجد امسال در مواکب مختلف بيش از از 170 اجرا داشتند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
به مناسبت اربعین حسینی؛

اجرای گروه سرود کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق (ع) لارستان در کشور عراق

همزمان با فرارسيدن ايام اربعين حسيني گروه سرود «مصباح الهدي» از کانون فرهنگي هنري امام جعفر صادق (ع) لارستان با حضور در کشور عراق به اجراي سرود پرداختند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

خدمت اعضای کانون انصار المهدی (عج) شهر گوجان به زوار اربعین با اجرای نمایش‌های آیینی در مواکب

جعفري، از اجراي نمايش‌هاي آييني به همت اعضاي کانون فرهنگي هنري انصار المهدي (عج) شهر گوجان در مواکب واقع در مسير پياده‌روي اربعين خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

فعالیت کانون فرهنگی هنری «کمیل» در اربعین 1444/از خوشنویسی با گِل و گلاب تا راه‌اندازی استودیوی تخصصی

زندي، با اشاره به حضور فعال کانون فرهنگي هنري کميل در کنگره عظيم اربعين حسيني در قالب موکبي به نام «جوانان بروجرد» اظهار کرد: امسال در بخش هنري موکب غرفه خوشنويسي با گِل و گلاب و همچنين در بخش رسانه‌اي استوديوي تخصصي براي توليد محتوا راه‌اندازي کرده‌ايم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده با امام جمعه شهرستان مهران دیدار کرد

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور در ديدار با امام جمعه و نماينده ولي فقيه در شهرستان مهران؛ به ارايه گزارشي از فعاليت‌هاي اعضاي کانون‌هاي مساجد در کنگره عظيم اربعين پرداخت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
وزیر کشور؛

موکب‌ها در آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ اهل‌بیت (ع) نقش مهمی را ایفا می‌کنند

وزير کشور در بازديد از موکب فرهنگي «نذر قدم‌هاي زينب(س)» ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد آذربايجان غربي که در مرز تمرچين برپا شده است، گفت: موکب‌ها در آشنايي نوجوانان و جوانان با فرهنگ اهل‌بيت (ع) نقش مهمي ايفا مي‌کنند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
با هدف رفاه حال زوار حسینی؛

سیستم‌های سرمایشی ارسالی کانون‌های مساجد به مرز بین‌المللی مهران به 10 دستگاه افزایش یافت

با دستور ويژه حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، تعداد سيستم‌هاي سرمايشي ارسالي به مرز بين‌المللي مهران، با هدف رفاه حال زائران حسيني به 10 دستگاه افزايش يافت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۱

راه‌اندازی سینما سیار در محل استقرار موکب‌های کانون‌های مساجد در مرزهای ورود و خروج زوار اربعین

در راستاي ارايه خدمات فرهنگي به زائران حسيني، کميته هنري ستاد اربعين وابسته به ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور اقدام به راه‌اندازي سينما سيار در مرزهاي ورود و و خروج زوار اربعين کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۱

آغاز فعالیت موکب شهدای باب الرضا (ع) از روز اربعین تا پنج روز بعد در نجف اشرف/خدمت به زوار حسینی با مشاوره‌های تخصصی طب سنتی

نظم بجنوردي، از فعاليت کانون فرهنگي هنري انتظار شهرستان بجنورد در قالب موکب شهداي باب‌الرضا (ع) در نجف اشرف خبر داد و گفت: اين موکب از روز اربعين تا پنج روز بعد با خدمات مختلف از جمله توزيع غذا و ارايه مشاوره‌هاي تخصصي طب سنتي در خدمت زوار است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۴۰۱

خدمت برادران اهل سنت کانون خاتم‌الانبیا (ص) به زوار اربعین/از ارایه قرآن با ترجمه اردو تا اسکان و پذیرایی در پایانه مرزی میرجاوه

اعضاي کانون فرهنگي هنري خاتم‌الانبيا (ص) متشکل از برادران اهل سنت با استقرار در پايانه مرزي ميرجاوه و تشکيل موکب پذيراي زوار اربعين بوده و با خدماتي نظير ارايه قرآن با ترجمه به زبان اردو به زائران پاکستاني و اسکان و پذيرايي از مسافران کربلاي معلي پذيرايي مي‌کنند.

بیشتر بخوانید