تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۹

پویش بین‌المللی پیامبر رحمت(ص) برگزیدگان خود را شناخت

پويش بين‌المللي پيامبر رحمت(ص) که چندي قبل به همت ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در بستر فضاي مجازي برگزار شد، برگزيدگان خود را شناخت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۹

تداوم همکاری 25 هزار کانون فهما با بسیج محلات در میدان مقابله با کرونا

سعادتي با اشاره به فعاليت‌هاي مشترک کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور و بسيج محلات گفت: در تداوم اين فعاليت‌ها 25 هزار کانون فهما به منظور مقابله با کرونا با بسيج همکاري مي کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۹

شبکه رابطین کانون‌های فهما، بسترساز شبکه سراسری کانون‌های مساجد است/گام دوم سامانه، ایجاد و توسعه شبکه تعاملی

عبادي با اشاره به اينکه شبکه رابطين کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور (فهما) متشکل از کانون‌هاي منتخب در سراسر کشور است، گفت: گام دوم سامانه بچه‌هاي مسجد، ايجاد و توسعه شبکه تعاملي خواهد بود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۹

پیام تسلیت رئیس ستاد فهما به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام راستگو/نمونه‌ای ولایت‌مدار بود که عمرش را صرف علم‌آموزی کرد

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني، با صدور پيامي ضمن تسليت درگذشت حجت الاسلام و المسلمين راستگو، آن مرحوم را نمونه‌اي ولايت‌مدار دانست که عمر خويش را صرف علم‌آموزي کرد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۹

اعلام جزئیات طرح سرود سراسری «یاد شهیدان»/بهره‌برداری ستاد فهما از ابزار هنر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

سعادتي جزييات طرح سرود سراسري «ياد شهيدان» را تشريح کرد و گفت: براي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت بايد از ابزارهاي هنري استفاده کنيم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۹

سومین شورای مشورتی دبیران مناطق هشت‌گانه فهما برگزار شد/تاکید بر فعالیت کانون‌ها در عرصه طرح ملی ایران قوی

در سومين شوراي مشورتي دبيران مناطق هشت گانه ستاد هماهنگي کانون‌هاي فهما که در بستر فضاي مجازي برگزار شد، نسبت به فعاليت‌هاي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد در عرصه طرح ملي ايران قوي تاکيد شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۹
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:

بسیج عظیم‌ترین ظرفیت مردمی جمهوری اسلامی ایران است

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني با اشاره به نقش‌آفريني‌ها و جايگاه بسيج در عرصه‌هاي مختلف از آغاز انقلاب اسلامي تاکنون گفت: بسيج عظيم ترين ظرفيت مردمي جمهوري اسلامي ايران است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹

معرفی تفکر انقلابی و مسجدمحور مقام معظم رهبری دورنمای فعالیت‌های بین‌المللی رویداد فهما است

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني با اشاره به چشم‌انداز و برنامه‌هاي ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور در عرصه بين‌الملل اظهار کرد: معرفي تفکر انقلابي و مسجدمحور مقام معظم رهبري دورنماي فعاليت‌هاي بين‌المللي رويداد فهما است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹

خدمت کریمانه به عنوان فرهنگ عمومی در جامعه نهادینه شود/اهدای لوح تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آیت‌الله ری‌شهری

لوح وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در تقدير از فعاليت‌هاي آستان مقدس حضرت عبدالعظيم(ع) در دهه کرامت، از سوي حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني تقديم توليت اين آستان شد؛ آيت‌الله ري‌شهري در اين ديدار تاکيد کرد: خدمت کريمانه به عنوان فرهنگ عمومي در جامعه نهادينه شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹

برنامه‌های کانون جوادالائمه(ع) در تاریخ 1399/9/9/از آزادی 9 تن از زندانیان جرائم غیر عمد تا حمایت9 ماهه از خانواده‌های نیازمند

کانون فرهنگي هنري جوادالائمه(ع) سلسله فعاليت‌هاي نُه‌گانه را با هدف عرض ارادت به امام جواد(ع) و همزمان با تاريخ1399/9/9اجرا مي‌کند که از جمله آنها مي‌تـوان به آزادي 9 زنداني جرائم غيرعمد و حمايت 9 ماهه از 9 خانواده نيازمند در حاشيه شهر مشهد اشاره داشت.

بیشتر بخوانید