تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹

فراخوان نخستین جشنواره ملی نماهنگ روستا و عشایر منتشر شد

فراخوان نخستين جشنواره ملي نماهنگ روستا و عشاير به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان چهار محال و بختياري منتشر شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹

فعالیت‌های استان‌های کشور در طرح ملی ایران قوی به صورت روزانه بررسی می‌شود

سعادتي با اشاره به اجراي طرح ملي ايران قوي در سطح کشور گفت: فعاليت‌هاي استان‌ها در اين عرصه به صورت روزانه از سوي کارشناسان استاني و ستادي بررسي مي‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۹

دانشجو در نظام جمهوری اسلامی مظهر بالندگی و اقتدار علمی است

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني ضمن گراميداشت فرارسيدن 16 آذر که به عنوان روز دانشجو در تقويم نامگذاري شده است، گفت: دانشجو در نظام جمهوري اسلامي مظهر بالندگي و اقتدار علمي است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۹

نماهنگ شلیک، ادای دین بچه‌های مسجد به شهید فخری‌زاده

حجت‌الاسلام و المسلمين سالاري از توليد نماهنگ «شليک» کاري از گروه سرود فجر جاويد خبر داد و گفت: اين نماهنگ حاصل تلاش اعضاي کانون فرهنگي هنري غدير يزد است که در راستاي اداي دين و گراميداشت مقام شهيد فخري زاده توليد شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۹

ثبت صحیح و دقیق گزارش‌ کانون‌ها در سامانه بچه‌های مسجد اهمیت بسزایی دارد

عبادي با اشاره به روند کار در سامانه بچه هاي مسجد و اهميت ثبت صحيح مستندات از فعاليت هاي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد گفت: ارايه صحيح گزارش در سامانه بچه‌هاي مسجد اهميت بسزايي داشته و مورد تاکيد است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۹

مروری بر فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گیلان در هفته بسیج

کانون هاي فرهنگي هنري مساجد گيلا ن در هفته بسيج ، برنامه هاي متنوعي داشتند و برگ زرين ديگري در کارنامه عملکرد خود ثبت کردند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۳۹۹

مراسم ختم مجازی بچه‌های مسجد برای شهید فخری‌زاده

حجت‌الاسلام و المسلمين امير ارزاني، از برگزاري مراسم ختم مجازي به منظور گراميداشت ياد شهيد والامقام «محسن فخري‌زاده» خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۹

شهید فخری‌زاده، شهیدی که ایران قوی در سایه بزرگانی چون او محقق شد

‌حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر ارزاني، ضمن محکوميت جنايت ددمنشانه و ترور معاون وزير و رئيس سازمان پژوهش و نوآوري دفاعي (سپند) گفت: شهيد فخري‌زاده، شهيدي بود که ايران قوي در سايه بزرگاني چون او محقق شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۹

شبکه پویای کتابخانه کانون‌های مساجد در جهان بی‌بدیل است

حجت الاسلام اسدي موحد گفت: يکي از اهداف تفاهم انتشارات الهدي با ستاد فهما برقراري ارتباط ميان مساجد شاخص ايران با ساير کشورهاست تا از رهگذر گفتگوي جوانان مسجدي، ايران هراسي و شيعه هراسي در جهان کاهش يابد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۹

مروری بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همنام با حضرت عبدالعظیم(ع) در کشور

ارادت مردم ايران به خاندان اهل بيت(ع) سبب شده است که نه تنها اسامي افراد که اسامي اماکن مختلف نيز به نام فرزندان حضرت رسول(ص) نامگذاري شود، از اين رو در سطح کشور برخي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد به نام حضرت عبدالعظيم حسني(ع) نامگذاري شدند.

بیشتر بخوانید