تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۱
درپی تفاهم رئیس ستاد فهما و سرکنسول ایران در کربلا مصوب شد؛

برگزاری همایش ائمه جماعات جهان اسلام در ایام اربعین/ حضور پررنگ خبرگزاری شبستان در حماسه اربعین

برگزاري همايش ائمه جماعات جهان اسلام و تامين زيرساخت‌هاي حضور پررنگ خبرگزاري شبستان در اربعين حسيني در ديدار حجت‌الاسلام کمال خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور و سرکنسول جمهوري اسلامي ايران در کربلا به تفاهم و تاييد رسيد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۱

بازدید حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده از کانون قمر بنی هاشم (ع) روستای دوتپه سفلی در شهرستان خدابنده

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده در جريان سفر به استان زنجان از کانون قمر بني هاشم (ع) روستاي دوتپه سفلي در شهرستان خدابنده بازديد به عمل آورد و با مدير و اعضاي اين کانون به گفت وگو پرداخت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۱

بازدید حجت‌الاسلام و المسلمین خداداده از غرفه کانون «معراج‌السعاده» در نمایشگاه نمانام‌های دانش‌بنیان روستایی/خدمت در سنگر مسجد سعادت است

حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، در جريان بازديد از نمايشگاه نمانام‌هاي دانش‌بنيان روستايي، با حضور در غرفه کانون فرهنگي هنري «معراج‌السعاده» ضمن تقدير از فعاليت‌هاي متنوع اين کانون گفت: خدمت در سنگر مسجد سعادت است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۴۰۱
همزمان با دهه امامت و ولایت؛

نخستین جشنواره آیین‌های غدیری سروند به میزبانی کانون فرهنگی هنری «والقلم» برگزار می شود

درويش از برگزاري نخستين جشنواره آيين‌هاي غديري سروند به ميزباني کانون فرهنگي هنري «والقلم» همزمان با دهه امامت و ولايت خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۱

سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و توسعه منابع ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور منصوب شد

طي حکمي از سوي حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، سرپرست جديد معاونت پشتيباني و توسعه منابع ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور منصوب شد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۱
معاون حمایت‌های اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)؛

گسترش همکاری میان بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و کانون‌های مساجد کشور/ارایه خدمات از شبکه مساجد با پیوست فرهنگی اثرگذار خواهد بود

جهاني، با اشاره به ظرفيت‌هاي همکاري مشترک ميان بنياد احسان ستاد اجرايي فرمان امام (ره) و ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد کشور گفت: ارايه خدمات از شبکه مساجد با پيوست فرهنگي اثرگذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۱
دستیار رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت؛

امروز تعبیر «امامت امت» در شاکله کارکردهای مسجدی متبلور می‌شود

عبودتيان، با اشاره به تعبير امام خميني (ره) در روز 12 فروردين که فرمودند: «من در اين روز مبارک، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت، جمهوري اسلامي ايران را اعلام مي‌کنم»، گفت: امروز اين تعبير در شاکله کارکردهاي مسجدي متبلور مي‌شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ تير ۱۴۰۱

مجالس عزای نهمین امام شیعیان در شعب 9گانه کانون جوادالائمه (ع)/از اجتماع عظیم جوادیون تا اجرای طرح «مائده آسمانی»

کانون فرهنگي هنري جوادالائمه (ع) همچون سال‌هاي گذشته در رثاي سالروز شهادت امام جواد(ع) برنامه‌هاي متعددي را در سطح شعب 9گانه خود تدارک ديده است که از جمله آنها مي‌توان به اجتماع عظيم جواديون در مشهد مقدس و همچنين اجراي طرح «مائده آسماني» اشاره داشت.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۸ تير ۱۴۰۱
دستیار رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت؛

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یک ظرفیت مردمی در راستای تحقق اهداف نظام محسوب می‌شوند

عبودتيان، دستيار رئيس‌جمهور در امر مردمي‌سازي دولت؛ ضمن تاکيد نسبت به گسترش فعاليت‌هاي مسجدي در جامعه اظهار کرد: کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد يک ظرفيت مردمي در راستاي تحقق اهداف نظام محسوب مي‌شوند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۷ تير ۱۴۰۱

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با مدیرعامل بنیاد احسان دیدار کرد/تاکید بر گسترش همکاری‌‌های دو جانبه

در جريان ديدار حجت‌الاسلام و المسلمين خداداده، رئيس ستاد هماهنگي کانون‌هاي مساجد کشور با مديرعامل بنياد احسان ستاد اجرايي فرمان امام (ره)، نسبت به زمينه گسترش همکاري‌هاي دو جانبه تاکيد شد.

بیشتر بخوانید